Търся кубински пури за подарък! Помогнете :)

  • 12 020
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте, мъжът ми е луд на тема кубински пури. Пуши, чете и се интересува от всичко свързано с тях...Може ли някой да ми помогне, защото искам да му направя подарък, а съм много некомпетентна и не знам от къде да напазарувам...
Търсих в интернет, но само някакви фирми и он-лайн поръчки... има ли нещо на дребно като за мен...

Мерси за евентуалната помощ

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
В МОЛа на Стамболийски на партера има магазин,където има голямо разнооблазие на пури и то все хубави,можеш да провериш там. Peace

# 2
  • Мнения: 778
Виждала съм кубински пури в специализиран магазин в хотел Радисън!!

Като застанеш с лице към входа на хотела магазина ще ти дойде от ляво на входа! Няма начин да не го видиш!

Там момчетата са много любезни и услужливи - ще ти обяснят всичко, което те интересува и ще ти препоръчат!

Но ... не знам за цени! Няма да е много евтино според мен !

# 3
Mersi za infoto

Dano namerq towa, koeto tarsq

Oshte utre otiwam, dano raboti...

# 4
  • Мнения: 1 503
Ух,ами преди 2,5 години имаше магазин за алкохол,пури,цигари,на паветата с/у "Червило".
По единично продаваха и в Планет клуб Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 940
На Солунска има магазин за пури, тютюн, лули ..и т.н. Магазина се намира като от Витошка завиеш по Солунска, в посока Славейков намира се от дясната страна 2 или 3 магазин.

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
На Солунска има магазин за пури, тютюн, лули ..и т.н. Магазина се намира като от Витошка завиеш по Солунска, в посока Славейков намира се от дясната страна 2 или 3 магазин.
Да, този и аз щях да го препоръчам, много хубав магазин. Има и един на дондуков с/у магазин Премиер(за месо).

# 7
  • Мнения: 463
На Солунска магазина щях да препоръчам и аз. Има избор на хубави пури.

# 8
  • Мнения: 133
Скъпият работи в тази сфера - магазините в МОЛ-а на Стамболийски и в Радисон-а са на една и съща фирма - вносител - там ще ти дадат най-подробна информация и имаш гаранция, че са оригинални. На другите места са малко по-евтини, но са от "нелегалния" внос, но в оригинални кутии. Забелязва се, че кутията е отваряна само ако знаеш какво да гледаш: кутиите са като на кибритите и понеже бандеролът е от едната страна на кутията, когато се сменят пурите, вътрешната кутия леко се избутва на другата страна, за да се сложат фалшивите, но за да не се скъса бандеролът, обикновено след като са подменени/добавени фалшивите, кутията не е затворена добре. Хубави марка са Коибата. Мисля, че са около 60лв кутията - съдържа 3/5 пури ( не помня точно   Embarassed ). Щом е за подарък може да вземеш и една хубава резачка за пури и кибрит( те са едни с мн дълги клечки) или запалка зависи от предвидения бюджет. Щом става дума за човек, който разбира по-добре вземи оригинални, има разлика с фалшивите и познавачите я усещат. Доколкото знам има и събирания на пушачите на пури - разпитай в магазина в х. Радисон.

# 9
Онзи ден един приятел се върна от Куба и си донесе 2 кутии COHIBA. Самият той не пуши и сега не знае какво да ги прави. Утре ще го питам дали не ги е подарил или продал. Напишете ми Вашия телефон на e-mail: asparuh78@hotmail.com. Ако все още са при момчето ще го помоля да ги запази още малко.

# 10
  • Мнения: 133
Съдейки по датите темата е от миналата година и едва ли търсенето е актуално, а освен това не мисля, че е добре тук да се опитваш да продадеш внесените за лична употреба пури. Има официални вносители, които си плащат на държавата за това.

# 11
  • Мнения: 1 322
Този магазин в МОЛ-а има огромен избор на пури и аксесоари.

Общи условия

Активация на акаунт