ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН!

  • 1 275
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
здравейте, аз лично мисля да поканя вкъщи мами с деца и да наема клоун да ги забавлява, а и така се надявам на по малко зулуми Simple Smile от тяхна страна. мислите ли че ще стане така, иначе под блока имаме и детски клуб, чудя се newsm78, иначе предполагам трябва да поканим и роднините и да почерпим и приятелите, уф много стана, при вас как беше?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 513
Дете на година и клоун лично на мен не ми се връзва Naughty
РД на дъщеря ми беше у нас с още четири деца на нейната възраст и долу-горе биваше!
Събирането с роднини и приятели беше нещо съвсем различно!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
При нас беше лудница. На смени идваха приятели с деца, после роднини и късно вечерта приятели без деца. По една време на квадратен метър имаше по 3 души. Накрая толкова бяхме капнали, че късните приятели сами си рязаха салатите. Голям празник беше и го запомнихме.
Весел празник и на вас   bouquet

# 3
  • Мнения: 46 484
Вкъщи с баби и дядовци.

# 4
  • Мнения: 4 187
Бяхме на ресторант, приятели, роднини, всички заедно. Добре се получи според мен !

# 5
  • Мнения: 5 393
На 1 годинка няма голям смисъл от клоун,поне аз така мисля. Ние го празнувахме  2 пъти.На самия ден с роднините ,а на следващия-с приятелите и децата.Бяхме в едно заведение близо до нас,седяхме навън,децата лазеха около нас и така....Беше весело.
От втората годинка вече могат да оценят и детския клуб с многото играчки, и клоун и т.н.

# 6
  • Мнения: 1 042
Няма смисъл от клоун, детето на 1 година е малко. Ние го празнувахме вкъщи с роднини- на обяд, а следобед дойдоха и 2 деца на неговата възраст  Peace

# 7
  • Мнения: 2 818
Вкъщи с деца, без клоун! Той най-многото да ги изплаши.

# 8
  • Мнения: 3 034
ако имаш място -  в къщи, НО без клоун, моля те. освен,ако не искаш детето да намрази клоуните.
иначе за мен има смисъл всяко празнуване на РД, независимо от възрастта.

ние направихме карнавал - насекомено парти в едно детско клубче. и беше много весело - 18 деца, маскирани като калинки, пчелички, мухички, пеперудки....пълзяха навсякъде.

Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 11:42 от iviche

# 9
  • Мнения: 27 524
Вкъщи с приятели беше. На една годинка е прекалено малко детето според мен, за да разбере нещо. Освен това клоуните са си доста страшни  Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Вкъщи с деца, без клоун! Той най-многото да ги изплаши.
Напълно подкрепям.А почерпката на бабите и дядовците е повече от ясна . А като се замисля и приятелите се канят .В общи линии се празнува няколко дни с различни гости! Peace

# 11
  • Мнения: 318
Напълно подкрепям момичетата,че един клоyн само би могъл да ги изплаши .А и според мен той би бил по подходящ за деца над 3год.,те биха го оценили.Първият рожден ден на малката го празнyвахме с дечицата с които сме по разходки и с техните мами y дома.Полyчи се много добро парти.Отделно поканихме роднините в дрyг ден.

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
на ресторант с роднини Peace
за клоун е още мъничко детето, може и да се уплаши

# 13
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Вкъщи с деца и роднини.Ние поне така отпразнувахме.Е малко е лудница след ''приключването'' на рожденният ден, но пък иначе атмосферата беше супер Peace

# 14
  • Мнения: 3 456
При нас беше вкъщи с роднини.

Общи условия

Активация на акаунт