Онлайн магазин със стоки реплики на дизайнери

  • 6 094
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте, извинявам се, ако някъде е ставало въпрос за този магазин, но аз не успях да намеря такава тема. Grinning
Искам да ви помоля за помощ- побърках се по този сайт  http://www.-spam108-/ и всякаква информация(поръчване,доставка  и т.н.) за него ще ми е много полезна.
Благодаря ви предварително!  Grinning Grinning

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 23:24 от Beauty***

# 1
  • Мнения: 1 207

Ти видя ли какви неща продават китайците?!?
На всяка стока пише до къде могат да я доставят.Май е нещо като ebay ама китайски вариант

# 2
Видях , от вчера го гледам  Grinning, има страхотни попадения.
Точно затова  се побърках по сайта...
Незнам дали е точно като ebay, там нали има наддаване, а тук като  че ли не е така...
А инъче до всяка стока, която ме интересуваше, излизаше , че доставят за БГ.
Но излизат различни куриери и различни цени..това ме обърква.
Както и реномето на определения селър(или нещо подобно беше)... newsm78

# 3
  • Мнения: 589
И този сайт трябва да се пробва  Party

# 4
  • Мнения: 589
Видях , от вчера го гледам  Grinning, има страхотни попадения.
Точно затова  се побърках по сайта...
Незнам дали е точно като ebay, там нали има наддаване, а тук като  че ли не е така...
А инъче до всяка стока, която ме интересуваше, излизаше , че доставят за БГ.
Но излизат различни куриери и различни цени..това ме обърква.
Както и реномето на определения селър(или нещо подобно беше)... newsm78

Пише, че цената за доставка зависи от мястото на изпращача и мястото на получателя. Всъщност това е сайт на посредник \и същевременно гарант\ между продавач и клиент - де факто плащаш на DHgate, те поръчват вместо теб на продавача, той изпраща поръчаното и след като получиш покупката и уведомиш DHgate, че всичко е наред, те превеждат сумата на купувача.

Различните продавачи получават оценки от потребителите и така се оценяват в сайта - това се има предвид под реноме

# 5
  • някъде
  • Мнения: 979
За един колан ми искат 36 долара.За доставка.

# 6
  • Мнения: 589
Да, аз гледах рокля за 16 долара и доставка 58. В този сайт обаче, няма да е възможно да правим общи поръчки и съответно да разпределяме доставката - просто нещата идват от различни продавачи ...

# 7
  • София
  • Мнения: 971
може, може, само трябва да се ориентираме към дадени продавачи

ама не стойте така, покажете какво сте си харесали  Grinning

# 8
  • някъде
  • Мнения: 979
Финти,ти просто имаш усет за търговия newsm10.Добре,че те има във форума!

# 9
# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хвърлих му едно око - не става ли въпрос за пазаруване на едро - с лотове?

# 11
  • Мнения: 797
Не съвсем-може и на лотове някои стоки, други-може и по единично  Peace

# 12
  • някъде
  • Мнения: 979
Carrier  Estimated Transit Time  Shipping Cost 
 
 
 DHL International GmbH.  2-5 days  $597,24   

--------------------------------------------------------------------------------
 
 
 United Parcel Service of America, Inc.  2-5 days  $ 672,40   

--------------------------------------------------------------------------------
 
 
 TNT International  2-5 days  $ 395,32   

--------------------------------------------------------------------------------
 
 
 EMS  5-8 days  $ 114,01   

--------------------------------------------------------------------------------
 
 
 Fedex
 2-5 days  $ 631,22   

--------------------------------------------------------------------------------
 
 
 BHT
 Air Cargo: 7-15 days

Sea Cargo: 20-40 days

Express: 2-4 days
 $ 339,21   

--------------------------------------------------------------------------------
 
 
 RPX
 Air Cargo: 7-15 days

Express: 2-4 days
 $ 446,39   

--------------------------------------------------------------------------------
 
 
 ZJS
 2-4 days  $ 354,17   

--------------------------------------------------------------------------------
 

--------------------------------------------------------------------------------
 
Notes: 
1. The actual delivery time is independent upon the date the seller ships the item(s) and the destination where the item(s) are delivered.
2. All shipping costs have already included packaging and other handling fees. 
Кажете ми,че нещо не разбирам!Но това е доставка за якето,което показах.

# 13
  • Мнения: 797
Я виж този линк:
http://www.-spam108-/productdetail_ff808081148d867901148dad50ad4 … 06_pdefault.html#
Мисля ,че якето е същото,но шипинга е по-евтин- варира от $45.60 до $130.21  Peace

# 14
Благодаря ви за отговорите!
Carmel, с твоя помощ вече ми се изясни..Simple Smile
Ще следя с  интерес какво пишете в темата,защото  този сайт ме разболя... ooooh!
ПП.Извинявам се за тъпия въпрос, но ако поръчам няколко неща от един и същи продавач, таксата за доставка само една ли ще е или ще сумират нещо?
Разбрах само,че теглото променя разхода, но дали нещо друго ще увеличи транспорта?
Дали има смисъл да се насочвам към един определен търговец или рязането на глави и в този случай е с пълна сила... newsm78

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 04:08 от Beauty***

Общи условия

Активация на акаунт