Как бихте реагирали на това?

  • 25 142
  • 161
  •   1
Отговори
Днес бяхме на обяд при свекърите. След обяда помогнах на свекърва ми да прибере и измие чиниите. Бяхме само двете в кухнята и тя започна да ме подпитва как сме, що сме. И като започна да пелтечи и увърта - абе искала нешо да ми каже, грешка съм била правела, млада съм била, не съм имала опит. Вечер трябвало да си лягам задължително с нощница и без бельо, да можел мъжа ми да има лесен достъп до мене, да се разтоварвал ако му се иска....Е, да ви кажа падна ми ченето....Още не съм говорила с мъжа ми за това, секс правим 2-3 пъти в седмицата, понякога по-често, все пак натоварени сме, не винаги нещата се получават ...Обаче като си помисля че той й е разказвал и тя го е питала, ама ти защо не се обзлужваш сам, а той й е казал - ми тя спи с гащи....Гади ми се направо!

# 1
  • Мнения: 46 434
Честно ли?
Щях да се напикая от смях  ooooh!

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 #Crazy #Crazy #Crazy

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Би ми станало много обидно от това,все едно съм някой предмет за домашна употреба.ЯВно жената има  друго виждане за семеййството и отношенията между съпрузите,дано не е възпитала така и сина си.

# 4
  • Мнения: 941
Стига бе, не го вярвам Shocked
Може би това е нейна някаква интерпретация - едва ли толкова подробно са си говорили. Може би индиректно иска да ти каже, че иска внуци (не видях имате ли деца). На мен ако ми го каже....нема да се сдържа   #Crazy Няма да се карам с нея, сигурно ще избухна в неудържим смях

# 5
  • Мнения: 215
Честно ли?
Щях да се напикая от смях  ooooh!

Боже до къде стигнаха нещата? Свекървите да го играят сводници  Mr. Green

# 6
# 7
Би ми станало много обидно от това,все едно съм някой предмет за домашна употреба.ЯВно жената има  друго виждане за семеййството и отношенията между съпрузите,дано не е възпитала така и сина си.

ами тя е малко старомодна, или поне се изразява малко архаично, но винаги ми е казвала, че той нейния почти не е пропуснал вечер да не я уважи....От 38 години са женени....
Иначе сме женени от 1 година, дете нямаме, не опитваме още.

# 8
  • Мнения: 1 586
 #Crazy Направо съм изумена,обичам хората,които казват каквато мислят ама чак пък толкоз.Не и от свекървата.Мислиш ли че той и е споделил чак такива пикантерии? Thinking

# 9
  • Мнения: 305
Тя и свекърва ти е опасна, обаче и на съпруга ти нищо му.Главата ми не може да го побере.Да отиде той при майка си да се жалва! Sick

# 10
  • Мнения: 46 434
Кажи й, че едни гащи не могат да са пречка нито за мъжът, нито за жената  Mr. Green

Пък, ако си вземеш такива, всички ще са доволни  Joy

# 11
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Нямам думи и за свекърва ти, и за съпруга ти Sick

# 12
  • Мнения: 108
Може мъжът ти нищо да не й е казвал, ама тя щом си е свикнала така да е с нейния 40 години и иска може би и ти да си като нея и налучква....Знам ли?  newsm78
Акъла не ми го побира той да й е казал.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 889
 #Crazy #Crazy #Crazy Върви го запиши при муньовците на момента ! Joy Joy hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 2 079
Предполагам, че е искала да ти каже, че е време да си направите бебе, а не че синът й се е оплакал ....  Thinking
Предполагам, че мъжът ти нищо и не знае даже за въпросното изказване ...  Thinking
Предполагам, че нейния мъж й е втълпил, че така е по-удобно и я е научил така, да си ляга без кЮлотИтИ, та тя и теб е решила да учи така ....  Thinking
Не ми се обиждай, ама умрях от смях, като ти прочетох поста ....  Blush hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт