Никнене на зъбки-какво ви помогна?

  • 3 128
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Малчо вече има сериозни сърбежи на венците, още не се сеща да си поднася чесалките към устата.

В списанията прочетох за Дентинокс и Генгигел за проблеми с растящи зъбки, но знам ли...
Я кажете какво ползвахте и кое ви помогна? Мнооооого благодаря:)  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Хомеопатични свещички Вибуркол!
Те помагат на дъщеря ми!

# 2
  • Мнения: 400
Благодаря, чудесно е че има хмеопатично решение Hug
Дано помогне и на нас:)

# 3
  • Мнения: 469
Хомеопатични свещички Вибуркол!

За първи път ги чувам,не са ни ги изписвали.Ще ги пробвам.
Иначе от гелчетата не видях голяма полза.

# 4
  • Мнения: 1 321
И аз ползвах Калгел и Дентинокс но ефект имаше минимален.Иначе не бях чувала за Вибрукола че помага и в това отношение нашата педиатърка ни го изписа за понижаване на температурата. newsm78

# 5
  • Мнения: 1 217
И Калоян се чеша вече от месеци а зъби още няма. ooooh! newsm78

# 6
  • Мнения: 2 197
Нямам спомен когато са ми никнали зъби да са ме мазали с нещо.
Дъщеря ми също не е мазана с нищо. Не виждам смисъл. По-добре да дъвче нещо отколкото да се маже с глупости.

# 7
  • Мнения: 1 043
Пробвах с Калгел, но никакъв ефект нямаше, или по- скоро беше минимален- за 10 минути, и се отказах. Сега с нищо не мажа, чеше се с играчките си или с четката си за зъби  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7 201
И аз ползвах Калгел и Дентинокс но ефект имаше минимален.
Когато положението беше нетърпимо давах Панадол.

# 9
  • Мнения: 2 677
Ползвам Дентинокс. Успокоява го.

# 10
  • Мнения: 506
Мажем с Калгел понякога.Иначе по-доволна съм от хомеопатия в случая-Chamomilla 30 CH,по 2 гранули разтварям във водичка и действа успокояващо.Поне в нашия случай.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 558
Хомеопатични свещички Вибуркол!
Те помагат на дъщеря ми!
Peace Абсолютно подкрепям. На нас също ни помагат. След поставяне на свещичка вечер си спи спокойно.

# 12
  • Мнения: 372
При нас действаше Calgel- а и много гушкане.  Hug Hug
Дано ги изкарате лесно!

# 13
  • Мнения: 4 447
Хомеопатия.  Peace

# 14
  • Мнения: 163
Има едни клечки "BABY Orajel" - страхотни са,изглеждат като клечки за уши, само че тръбичката им е пълна с течност.Действието им е уникално.Проблема е че не знам дали ги има тук, на нас ни ги изпратиха от САЩ,след препоръка на една приятелка,която каза, че благодарение на тях не е разбрала какво е никнене на зъби.Дано успеете да ги намерите - наистина са вълшебни!

Общи условия

Активация на акаунт