Препоръчайте ми пинсета

  • 3 505
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
Моля, препоръчайте ми пинсета за по-фини косъмчета (за вежди например)!

Гледам, че има различни видове - прави, скосени, човка... - коя е най-подходяща?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 825
Преди две години си купих една скосена права пинсета /черна, в червено калъфче/ от една аптека до магазина на Саламандър на Витошка. Много бях доволна, докато не я загубих. Сега ползвам подобна от комплекчетата в кожени калъфчета на Бат`а. Още по-доволна съм.

# 2
  • Мнения: 4 358
емел, така ли изглежда пинсетата?


А какво ще кажете за този модел?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз имам като първият модел, който си показала...ВЪОБЩЕ НЕ МИ ХАРЕСВА...
като вторият модел имах преди (за жалост я загубих)...ИДЕАЛНА Е, НА СОЛИНГЕН...невероятна е просто...от известно време мисля пак да си купя такава...всичко хваща...дори и най-тънките едва забележими косъмчета  Laughing Peace

# 4
  • Мнения: 429
И аз ползвам на солинген, като втората снимка и съм много довлна. а относно това дали да е  скосена или права- мисля, че е въпрос на навик

# 5
  • София
  • Мнения: 1 825
Не мисля, че има значение дали е от първия или втория тип. Имам голяма колекция от лоши пинсети и от двата вида.

tedi, не изглеждаше така. Беше черна и гладка /мисля/. А сегашната пинсета е коренно различна

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз също препоръчвам Солинген.
Не мога да преценя дали моята е точно тази от снимката.
Но е с равни ръбчета и в сребрист цвят. Иноксова.

# 7
  • Мнения: 2 498
Моята е професионална на Vitry, скосена-горещо ти препоръчвам тази марка....ползвам я трета година....

# 8
  • София
  • Мнения: 358
Моята е Титаниа - голяма, сребриста и с дупчици по дръжките - много съм доволна - най-доброто което съм ползвала досега. Препоръчаха ми я в аптека - изглеждаше ми груба, но е много удобна - точно за фини косъмчета.

# 9
  • Мнения: 3 622
Имам абсолютно същата като втория модел и съм много доволна от нея

# 10
  • Мнения: 2 631
Моята е скосена на Titania    Laughing
Улучих си късмета да нямам проблеми с нея, защото аптекарката продала на мацка преди мен такава пинсета и онази се върнала да се разправя, защото не можела да и хваща косъмчетата...
Така че мисля, че пинсетата освен на навик и на марка се улучва и на късмет!  Peace

# 11
  • Хасково
  • Мнения: 221
А някой ползвал ли е светещата която рекламират, и има ли доволни?

# 12
  • Мнения: 4 358
Наистина е въпрос на късмет, имам на Солинген, но не съм много доволна, затова реших да я сменя.
Ще си взема от втория модел, скосените нещо не са ми по вкуса  newsm78

Благодаря ви, момичета!   bouquet

# 13
  • Мнения: 266
Миналата седмица на Арената на красотата в НДК имаше всякакви пинсети- и на Солинген, Титания, и на други фирми, различни като форма и като цена. Имаше от 5-6 лв до 50-60...
Аз си взех една с остри краища - като игли и съм супер доволна. Използвам я за косъмчета, които едвам са поникнали, вижда се черна точица и никоя друга пинсета не може да ги хване. Момичето каза, че е за подкожни и врастнали косъмчета, но трябва да се внимава да не се одраска кожата.
Иначе освен в аптеките, пинсетите на Солинген се продават във веригата Двата щъркела.
Препоръчвам като се купува да се пробва, защото понякога или се разминават краищата или не хваща добре.

# 14
  • Мнения: 2 631

Препоръчвам като се купува да се пробва, защото понякога или се разминават краищата или не хваща добре.

Така е, само че марковите пинсети (визирам в случая моята на Titania) са винаги опаковани и не могат да се изпробват.  Peace

А за светеща пинсета за сефте чувам  Crazy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт