Що е то домашна ноктопластика?

  • 160 911
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
Слагането на изкуствен маникюр в домашни условия съм си го нарекла така Rolling Eyes

След раждането ми беше съвсем невъзможно да си пусна маникюр. Чупят се лесно, растат много бавно.... Tired
Преди няколко дни отново ме удариха Карастанчовите, защото погледнах що лакове имам и не мога да се лакирам, и реших, че няма да дам 50лв. за ноктопластика в близкия салон, за това си купих комплект от 10лв. със 100 броя нокти  Crazy Някакви американски. Отдавна имам навика да си слагам такива, изпробвала съм какви ли не, но от последните съм най-доволна. Лепилото също е много добро. (Попадала съм на комплекти от по 12лв. с мижава бройка нокти и съвсем обикновено секундно лепило, вместо лепило за нокти  Crossing Arms )Лесно, бързо и не по-лош резултат от истинската ноктопластика. Peace

Вие експериментирате ли с такива, а от кога? Доволни ли сте? От кои? Покажете, нека обменим опит и идеи  Peace  Grinning   pletka

По-късно ще покажа и аз, че за пореден път трия дясната ръка...много крива става с лявата  ooooh! Mr. Green


# 1
  • Провинция
  • Мнения: 509
Ау-у!Тази тема много ми допада-я дай малко повечко инфо за тези нокти дето са 100бр за 10лв.На коя фирма са и всичко с най-малките подробности!Ако може пък и няколко снимчици,ще е супер....  bouquet

# 2
  • Мнения: 49
И аз да се присъединя. Тази пролет си купих от Лондон комплект амепикански маникюр - 20 бр. за 15 лв. Останах изключително доволна, преди бях доста скептично настроена, от вътрешната страна ноктите бяьа с лепило, така че не изпитах трудност с поставянето им.

# 3
  • Мнения: 164
 И аз се присъединявам към Вас.Какво да правим ние ,които не можем да имаме красив и естествен маникюр.Какво ли неправих какво ли непих ,но нестава  и нестава.Та ако може малко инфо и снимки за тези комплекти,че аз май все попадам на  некачествени ,чупят се още докато ги лепя или не пасват по ширина на нокъта или нещо друго.Благодаря!!

# 4
  • Мнения: 4 447
Въпросните нокти можете да видите тук - broadwaynails.com  Peace

В магазина, от който ги купих, имаше и ноктите показани още на първата страница, но моите не са такива. Все още ровя, за да ви покажа кои са точно Wink

# 5
  • Мнения: 140
izvinqvam se purvo za latinicata
i az sum si slagala izkustveni nokti i noktoplastika sum si pravila dva puti no mnogo kalpavo mi q slojiha i mai naistina e po dobre sam da si q napravi6 
slagat edin gel i me interesuva ako nqkoq ot vas znae ot kude moga da si go namerq i na kakvi ceni 6te sum i mnogo blagodarna

# 6
  • Мнения: 4 447
izvinqvam se purvo za latinicata
i az sum si slagala izkustveni nokti i noktoplastika sum si pravila dva puti no mnogo kalpavo mi q slojiha i mai naistina e po dobre sam da si q napravi6 
slagat edin gel i me interesuva ako nqkoq ot vas znae ot kude moga da si go namerq i na kakvi ceni 6te sum i mnogo blagodarna

В сайта на въпросните Бродуейнейлс има някакъв комплект, който е с гел и плочките, които се слагат не покриват целия нокът, а само половината. Гледах и демонстрационното клипче и принципа на слагане много прилича на този на оригиналната ноктопластика, но не се пече, а се редуват няколко слоя различни гелове (поне така го разбрах). Не знам дали има такъв в България, но определено бих си взела.

А в сайта не намерих комплекта от 100 нокти  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 631
Преди години на едни ревюта ни слагаха изкуствени нокти на Fing'rs. Изключително доволна бях, защото после съм ги слагала десетки пъти! С лепило Loctite! Не уврежда толкова нокътя и после лепилото не остава по него, а по изкуствения нокът  Wink
Преди 2-3 години разбрах, че вече и в България продават тази марка, намерих ги в Бонжура в Пловдив съвсем случайно... Е няма такава пародия!!!  #Cussing out Още докато ги сложиш и почват да се огъват, лесно се увреждат и при свалянето вече са за хвърляне! Не си купувайте такива  Naughty  Crossing Arms
Иначе и аз събирам инфо за други марки, само да не са от магазин за 1 лев  Crazy

# 8
  • Мнения: 4 496
Въпросните нокти можете да видите тук - broadwaynails.com  Peace
www.broadwaynails.com


 По какво да разбера дали едно лепило за нокти е наистина хубаво? Blush

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 00:24 от красим

# 9
  • Мнения: 140
благодаря все пак но едва ли  ще ми свърши работа щом не е български сайта

# 10
  • Мнения: 1 455
Аз от следващата или по-следващата седмица ще се уча да правя ноктопластика в моя салон и цената ще е доста ниска, така че който иска може да ми бъде модел - много ще се старая  Crazy . Който се интересува - моля, на лични.

# 11
  • Мнения: 2 631
katomiriku_rinkatinmiriku,
моля те, покажи си комплекта как изглежда, кажи от къде си го закупила и ще чакаме снимков материал на резултата и комплекта!
 Praynig
  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 455
kafe, виж тук - има много богат избор и цените са съвсем прилични http://www.crismabg.com/ .

# 13
  • Мнения: 2 631
kafe, виж тук - има много богат избор и цените са съвсем прилични http://www.crismabg.com/ .

Danisport, благодаря ти за интересния сайт, имат много хубави продукти за ноктопластика, но ми се струва, че са за професионалисти или поне хора, които се занимават с това. А и до колкото виждам нямат контакти за Пловдив, цени също. Предполагам, че силиконовите удължители ще са скъпи  Thinking
Благодаря ти, все пак!   bouquet

# 14
  • Мнения: 4 447
katomiriku_rinkatinmiriku,
моля те, покажи си комплекта как изглежда, кажи от къде си го закупила и ще чакаме снимков материал на резултата и комплекта!
 Praynig
  bouquet

Комплекта купих от Била. Мернах го случайно в козметичния отдел. Бяха само 1 размер на дължина, но 2 вида на плочката - правоъгълни и тип бадем - овални.

Батерията на фотоапарата се зарежда и когато е готово ще ви покажа и кутията и какъв френски си избацах сутринта!  Mr. Green

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 11:39 от katomiriku_rinkatinmiriku

Общи условия

Активация на акаунт