синузит и хомеопатия

  • 7 549
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Здравейте!
Имам следния проблем: бременна сьм в 4 месец-19г.седмица- и имам вьзпален синузит. Не е доказано сьс снимка, но ходих на УНГ и той каза че имам гнойни секрети в носа. Направиха ми изследвания и се оказа, че левкуцитите  и утайката ми са доста завишени.Повторих изследванията-сьщото. Докторьт-УНГ-ми изписа антибиотик Аугмантин. Каза, че е безвреден за бебето, но аз се притеснявам много. Имали ли сте подобен проблем? Мислите ли, че мога да пробвам с хомеопатия или сьстоянието ми е сериозно и трябва да си пия антибиотика?
Много ви благодаря предварително!

# 1
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
При възпаление  на фронталните синуси и изписан антибиотик аз приемах цинабсин, помогна ми и не се тровех с антибиотика. Бяха 100 таблетки, около 9 лв.

# 2
  • Мнения: 1 655
Не съм имала подобен проблем, но лекуването на синузита е по силите на хомеопатията. Но не с цинабсин и други бози, а при добър хомеопат!

# 3
  • Мнения: 1 559
Имах хроничен синузит - непоносимо главоболие и ...рецепта за антибиотик всеки месец. Излекувах се с хомеопатия.
Последния път, когато синусите ми се възпалиха, след прием на подходящото хомеопатично лекарство вечерта, на сутринта се събудих като нова, не можех да повярвам, че дишам свободно и не ме боли глава.
Обърни се към хомеопат (завършил курс по класическа хомеопатия, а не курс на Боарон), вярвам, че ще ти помогне. Успех!

П.П. Има поне двама-трима души в този форум, които са излекували синузита си с хомеопатия, дано да се включат.

# 4
  • Мнения: 153
Много ви благодариа за отговорите. Бях на преглед при д-р Зорка Угринова и тя ми изписа хомеопатично лечение. От вчера сьм на него, а антибиотика не го пия. Дано да има резултат, че вече се поизмьчих.

# 5
  • Мнения: 153
Илиана, прочетох отговора ти - благодариа. Би ли могла да ме насочиш кьм добьр класически хомеопат?!

# 6
  • Мнения: 1 559
Видях, че вече си посетила "хомеопат", минал курс на Боарон. Confused
ще ти пиша на Лични.

# 7
  • Мнения: 581
И аз имах проблем със синузит, който поне засега смятам , че съм решила именно с класическа хомеопатия  Peace

# 8
  • Мнения: 413
На мен лично боаронската хомеопатия и д-р Мариан Иванов не помогнаха на синузита ми!Ама изобщо! И съм много демотивирана!
Не знам дали класическата би могла да се справи със синузита ми.
Но ако можете да препоръчате конкретен класически хомеопат, помогнал за това ви страдание- благодаря ви предварително!

# 9
  • Мнения: 581
На мен лично боаронската хомеопатия и д-р Мариан Иванов не помогнаха на синузита ми!Ама изобщо! И съм много демотивирана!
Не знам дали класическата би могла да се справи със синузита ми.
Но ако можете да препоръчате конкретен класически хомеопат, помогнал за това ви страдание- благодаря ви предварително!
Ще ти пиша ЛС.

# 10
  • Мнения: 1 559
На мен лично боаронската хомеопатия и д-р Мариан Иванов не помогнаха на синузита ми!Ама изобщо! И съм много демотивирана!
Не знам дали класическата би могла да се справи със синузита ми.
Но ако можете да препоръчате конкретен класически хомеопат, помогнал за това ви страдание- благодаря ви предварително!

Не приписвайте успеха или неуспеха на "лечение", проведено при лекар, карал курс на Боарон, на хомеопатията. Това не е хомеопатично лечение.

Общи условия

Активация на акаунт