Странна и опасна игра с бебето?

  • 4 358
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Да сте виждали или чували някой да си играе с бебе като го даржи за крачетата и го остави да увисне с надолу главата?На мен ми се струва много опасно това,нали ставите не са още здрави  в 5 /6 месец?

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Брррр, кой играе така?

# 2
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 160
Първата ми  реакция - голяма идиотия , ама като се замислиш хора всякакви. Какво обаче е виновно детенцето , че е попаднало на такива родители/предполагам , че те са си позволили тази  "игра".

# 3
  • Мнения: 1 195
луди хора Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Нямам думи просто. Confused

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Найстина странна игра.Не бих позволила на никой да играе така с детето ми,а какво остава докато е бебе още.

# 6
  • Мнения: 148
Чувам за втори път за подобно нещо. Първият път - моя бивша съученичка ме попита дали правим това упражнение с бебка, а аз определено помислих, че се е смахнала (да ме прощава Господ!). Във всеки случай, определено смятам моето слънце да мине без тези "упражнения", "игри" или кой както там ги нарича...според мен са си чисти УЖАСИИ...

# 7
  • Мнения: 1 479
А,такива експерименти с децата НЕ!

# 8
  • Мнения: 857
Аз доста пъти съм я обръщала на долу с главата като я държа за крачетата и не виждам какво толкова опасно има? Тя много се радва като виси така, има ли някой който може да каже кое е толкова опасно,да не я изпусна или имате друго в предвид?

# 9
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз доста пъти съм я обръщала на долу с главата като я държа за крачетата и не виждам какво толкова опасно има? Тя много се радва като виси така, има ли някой който може да каже кое е толкова опасно,да не я изпусна или имате друго в предвид?
А кое е нормалното да се държи така детето? Ти как ще се чустваш ако те държат надолу с главата. Аз определено не го приемам това нещо.

# 10
  • Мнения: 2 677
Дори не ми е минавало през ума да практикувам такава игра. Че го обръщам надолу с главата - така е, но е гушнат и го обръщам за малко. Но да го държа увиснал само за крачетата... Не ми се струва редно. Още повече на тази възраст.

# 11
  • Мнения: 857
Само да поясня ,че като я оставям така имам предвид за няколко секунди не я държа продължително време.

# 12
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Това го правя вече 2-3 пъти и на него му хресва- но е вече на 1г и 3 м и го държа съвсем малко ва тази поза! Но за малко детенце определено не вярвам да е хубаво Peace

# 13
  • Мнения: 10 983
За дете на 1 г бива, но за 5-месечно бебче ... ужас.  Cry

# 14
  • Мнения: 3 562
Ради много обича да виси, но сме доста големи  Laughing

Справка: виж лентичката  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт