Антицелулитни масажи

  • 4 851
  • 12
  •   1
Отговори
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 160
Момичета, препоръчайте ми масажистка от  чиито антицелулитни масажи сте доволни. Като предпочитаните райони са около Руски паметник или долният Лозенец. За София иде реч.

# 1
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 160
Мацки не мога да повярвам , че никой не знае нищо по въпроса.
Помагайте , моля!

# 2
  • Мнения: 589
В горния Лозенец мога да ти препоръчам - небезизвестния Nail bar - намира се на края на улица Персенк, която пък е перпендикулярна на Черни връх \към Кемпински\
Ходила съм преди сто години и знам, че имат някакво ново поколение уред \те всички това казват, де\ - йонизира, тонизира и не знам още какво, но бил с много добър ефект. Тогава цената за процедура беше към 50 лева, сега не знам колко е.

Докато си избираш салон, можеш да си правиш самомасаж \или по-точно самобой\ с мед в банята ..  Mr. Green Помага  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 057
Много пъти сме обсъждали и много теми има вече с това заглавие!
Ето линкове:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72158.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233382.msg5326309#msg5326309 - тази беше от последния месец, но в подфорума Диети, отслабване и поддържане на фигурата.

Поздрави! Peace

# 4
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 160
Мерси отивам да чета! Grinning
Моят целулит от бременността изчезна почти на сто процента с 2 пъти седмицата комплекс от 1ч и 15 мин.аеробика +каланетика + тае бо, но стова въпрос за моята сестричка , която е супер заета , не пише във форума , но ми наду главата да и открия масажистка , която се справя с този проблем.
Ако  още някой се сети за масажист в споменатите райони нека да ми пише. Hug

# 5
  • Мнения: 1 003
апарата в nail bar го има и в Ялта казва се tehni spa и определено има ефект, ако си направиш 10 процедури, ама доста скъпичко излиза. За масажи препоръчвам Емо, който работи в Ялта и на Неофит Рилски 11 - срещу бутика на Божидара Бакалова

# 6
намерих си много добра кинезитерапевтка-Ивета 0887430059,която идваше в къщи

# 7
  • Мнения: 2 401
намерих си много добра кинезитерапевтка-Ивета 0887430059,която идваше в къщи


Колко взимаш с посещение?

# 8
  • Мнения: 119
намерих си много добра кинезитерапевтка-Ивета 0887430059,която идваше в къщи


Колко взимаш с посещение?
И мен ме интересува цената на посещение и времетраене на процедурата.Благодаря.

# 9
  • Мнения: 2 448
Антицелулитните масажи са най-гадното нещо, на което съм се подлагала.  Sick
Първо минавах на една процедура с нещо като ток, то се трайваше, малко като гъдел и след това на ръчен масаж със специални кремове. Но такова стискане , ужас!!!  Shocked Станах цялата на синини и буци, вместо да се загладя. С целия си акъл ходих цял месец през ден!  #Crazy
По тъпо изхарчени пари на вятъра не съм имала. Не само , че целулита не изчезна, ами и болки и синки получих.
Повече съм била доволна от антицелулитния гел на Lierac, който вървеше с един масажен диск и ефекта поне си струваше парите.  Peace

# 10
  • Мнения: 215
Навсякъде ми обясняват как антицелулитните били като бой...Аз ходя в момента и не ме бият изобщо - вярно че стиска по-силно и потупва, но все пак ни най-малко не наподобява бой. 10 процедури струват 350 лв. при моята масажистка - не използва никакви революционни уреди, само ръцете си - но аз съм жив пример че работи. По принцип ходя на фитнес по 4 пъти в седмицата - прекарах продължителен период в Америка и там качих около 15 килограма... От месец май тръгнах на фитнес - по 4 пъти седмично с личен инструктор - краката и дупето ми бяха не портокалови ами то направо.. не стига че бях напълняла, ами бяха на буци целите,ужасна гледка. Та, на фитнеса свалих 4 кила много бързо и блокирах просто - 1 месец тренировки бяха станали, без напредък никакъв - тотален блокаж. И бях чувала за тази жена и се записах - била съм на 3 процедури но се "отпуших" веднага - 2 килограма за 3 процедури досега, да не говорим че подобрението в кожата ми е видно(вярно че продължавам и с фитнеса де,ама все пак). Масажите са едночасови и страшно приатни за мен - тотален релакс, без бой, а уред има един за вибрации просто който също е приятен, но не го ползва много. Жената е козметичка от сигурно 30 години, едно време е работила в най-големия козметичен салон в София и е ходила на обучения из Париж и къде ли не.
Не се давайте да ви бият, момичета! Не е нужно! Хубавейте с удоволствие  Hug   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 952
Напротив, бой му е майката. Антицелулитният масаж трябва да бъде спортен масаж, за да има ефект. Движенията трябва да са бързи и да не спират един час. Другото галене е бош лаф.

# 12
  • Мнения: 4 916
За това дали има болка или не, зависи и от целулита, доколко и къде го има, третиран ли е преди, двигателната активност на жената  и пр. Не винаги има болка, но повечето жени все пак ги боли доста.

Общи условия

Активация на акаунт