болки след 5 м. след операция

  • 1 034
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Според Вас нормално ли е да ме боли още операцията от спукана киста ,която беше юли месец.Според лекарите било нормално ,но се притеснявам да няма някакво срастване . Вече пети месец пия ясмин и мисля вече да го спирам. Предписаха ми го с цел да се спре яйчниковата дейност за известен период от време . Кистата е била функционална и се спука след мисед .Сега ще ходя в Поморие , преди това ще изследвам имунологични , генетични и хормони .

# 1
  • Мнения: 7 718
Ами според мен не е много нормално, няма причина да имаш болки. Срастването не боли, можеш  да имаш придърпване.

# 2
  • Мнения: 223
Не е от операцията , бягай на преглед подробен нужните изследвания!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Опиши по-точно какво и къде те боли. След операцията ми от извънматочна имах болки почти 6 месеца. Не можех да нося тесни панталони, при застудяване и дъжд много ме болеше белегът.

# 4
  • Мнения: 304
Ами боли ме вътрешно ,не самия разрез. Аз съм от Пловдив и доста добри лекари ме гледаха ,единият е доктор Даскалов. Според тях докато пия ясмин не мога да образувам пак киста . Но все в един момент ще спра противозачатъчните .Много ме е страх. Иначе цикъла ми е нормален ,е малко по оскъден ,нямам и кървене по никое време .

# 5
  • Мнения: 223
Щателен преглед и то най-добре в София на голям ултра звук!!!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 826
Не е нормално според мен.По-добре се прегледай основно. Peace

# 7
Здравей, макар и късно ти пиша, но пък имах подобен проблем:
Направиха ми операция от спукана киста през април и около месец по-късно пак ме заболя долу ниско и кръста и всички си измисляха глупости, как било сраствания и така нататъка..........................накрая лъсна една нова, голяма киста, коята слава богу се разкара сама. Но пък ти пиеш Ясмин,което изключва да е киста! Не е нормално да те боли и , би трябвало да нямаш и помен от болка след 1-2 месеца от операцията. успех!

# 8
  • Мнения: 2 423
Не би трябвало да те боли
 newsm78 скоро ходила ли си пак при Даскалов казала ли си му за проблема

# 9
  • Мнения: 2 261
Аз имам един яйчник след 2-та операция.Когато отидах на преглед  за да почна инвитро се оказа ,че яйчникът е кистозен,а бях пила 5 месеца преди това Логест.Болка никаква.Хайде кажете ми какво е това?Що за мутанът съм аз?Питах док как се лекува ,а той с противозачатачни казва.Е да ,ама не.
Веднага ,на 1 ден от цикъла нямаше и помен от кистозния яйчник и почнахме ,но свърших без успех.
Важното е, че поне почнах и знам как е.

Момичета успех Ви желая и бързо да излезете от дупките в които сте сега.Знам как е ,вярвайте ми,знам!!!

Общи условия

Активация на акаунт