Отговори
  • София
  • Мнения: 124
Моля ви кажете ми какви лекарства пиете при моите симптоми - кашлям хубаво, ухо ме боли, температура до 37.2. До 3-4 дена ще се разбере дали съм бременна и съм решила до тогава да мина без лекарства. Аспирин, Аналгин, Бромхексин не стават, нали? То си го пише в листовките, но дали са ви ги предписвали лекари?

# 1
  • Мнения: 2 908
Ако си бременна в никакъв случай аспирин,аналгин или подобни на тези-противопоказни са за бременност.Карай на чай по цял ден,лимон,мед,за лекарства не знам-някой друг да каже има ли изгодни.А защо не питаш лекаря си и да му обясниш?

# 2
  • Мнения: 1 204
Оксцилукокциум Peace  до като бях бременна взимах,много ми помогна  Peace
успех  Grinning и дано новините са добри  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 10:00 от Jvd

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 И аз го пиех с разрешение на лекар + витамин С.

# 4
  • Мнения: 1 204
и Стодал за кашлица ако имаш,хомеопатично е и не вреди  Grinning

# 5
  • Мнения: 1 155
За кашлицата Стодал, витамин С, и дано новините добри! Peace

# 6
  • Мнения: 5 362
Първо разбери дали си бременна Peace
Иначе пий чай с мед,яж лимони,пий вит.С,можеш и парацетамол да пиеш,за кашлицата може да смучеш някакви хомеопатични.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Заложи на чая и хомеопатията, парацетамола е разрешен, но аз не бих го пила първите седмици от бременноста. Хайде бързо оздравяване и бременна лентичка Peace

# 8
  • Мнения: 545
Най-добре е да се консултираш с лекаря си,според мен!Иначе в никакъв случай не приемай аспирин,аналгин,нурофен!Ако вдигнеш по-висока температура,си вземи парацетамол.Момичетата са прави,повече чай(напр.липов),мед и плодове!
Дано новината е радостна! Hug

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
1. Парацетамол може.
2. Лимони, грейпфрути и мед. Поне по 2-3 пъти на ден.
3. Билкови чайове.
4. Няколко дни у дома на топло.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз като настинах бях само на чай и лимони Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 408
Пробвай с чай от лайка ,мед и лимон, силна отвара от лайка с мед за носа- по 1 капкомер колкото пъти се сетиш и последно напояваш и изстискваш 4 тампона в силна ракия и 2 слагаш в ушите 2 в носа- може и смешно да ти се струва ама помага  Peace и много лимони с мед. Това са моите методи за лечение от 7 месеца насам. Ако обаче вдигнеш температура над 38 трябва да я сваляш,единственото лекарство което е позволено е парацетамола.
ДАНО БЪРЗО ОЗДРАВЕЕШ  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 124
Значи хомеопатия може? Що чайове и бълвочи изпих през почивните дниии.... И синап на гърдите си слагах... Абе каквото става, да става. На личната не ми се звъни, че и тя е една! Ако й кажа, че съм кихнала - Макропен, Оспен или Оспамокс, тва е.

# 13
  • Мнения: 1 204
Значи хомеопатия може? Що чайове и бълвочи изпих през почивните дниии.... И синап на гърдите си слагах... Абе каквото става, да става. На личната не ми се звъни, че и тя е една! Ако й кажа, че съм кихнала - Макропен, Оспен или Оспамокс, тва е.
да хомеопатични може  Peace

# 14
  • Мнения: 911
Хуксажил - за кашлицата.
Стодал, пак за кашлица е боклук, не върши работа, пила съм и двата и затова знам.
Осцилококцинум - за другите оплаквания, той е хомеопатичен
Евентуално - нурофен (по изключение) и Солпадеин - до 4 на ден.

Никакви други гадости!!!
Включая парацетамоли.

Общи условия

Активация на акаунт