Роклята-удобна, практична, елегантна...

  • 56 308
  • 462
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 896
Преди години носех единствено и само панталони, бях най-заклетия враг на всяка по-женствена дреха...
От известно време насам направих едно откритие,което стана неизменна част от гардероба ми-роклята.
Не се чудиш с какво да я съчетаеш, просто посягаш към нея и я обличаш.Подходяща е за празник и за делник, и за разходка, и за работа и когато вечер отидеш на заведение.
С рокля се чувствам удобно и комфортно, изглеждам винаги елегантна и женствена...

А вие, красиви мами, какво мислите за роклите?Обичате ли да носите рокли? Какви рокли предпочитате?
Може  да приложите и снимков материал...още повече,че като гледам по витрините ще са доста актуални и през зимата.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 419
Аз тази година започнах да нося рокли, лятото и сега продължавам, много ми харесва и се чувствам добре. Лошото е, че трудно намирам красиви рокли, от хубав плат. Сега ми се носи вълнена/плетена рокля, с дълъг ръкав , но не мога да намеря нещо красиво.

Напоследък нося тази:  http://www.mangoshop.com/rcs/zoom/T5/ficha/51440832.jpg

Също и една като тази, но сива, с риза отдолу ( но не манго, просто като модел е подобна):  http://www.mangoshop.com/rcs/zoom/T5/ficha/51440716.jpg

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 16:18 от Illit

# 2
  • Мнения: X
 Peace
И аз много обичам да се пременям в роклички Flutterи съм абсолютно съгласна с Ulia за усещането за женственост и удобството,което ми създават.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Обичам да нося рокли. И съм много доволна, че се появиха отново по магазините. Последните десетина години липсваха. Сега, при по усърдно търсене  Mr. Green човек може даже да си намери това, което търси.
П.П. защото човек (разбирай моя милост) много трудно си харесва каквото и да било.  Rolling Eyes  

# 4
  • Мнения: X
Влюбена съм в роклите. И аз като Василиса обаче съм въз-капризна в търсенето.
Допадат ми :


Ако някой види нещо подобно из Варна (на прилична цена), нека извести Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 151
И аз обичам рокли,но ги нося повече през топлите месеци.През есента и зимата нося поли и панталони. Peace

# 6
  • Мнения: 1 483

Тази е жестока.Колко парички е?

# 7
  • Мнения: 3 782
Ох, Зизи тези рокли са сладурски много, но къде мога да си намеря такива.
иначе по въпроса за темата,една жена става женствена с рокля. Няма нищо по красиво от жена в нежна и ефирна рокличка.

# 8
  • Мнения: 1 896



 А ето две плетени рокли.Нали и плетивото е актуално тази година

# 9
  • Мнения: 952
Обичам рокли, винаги по някакъв повод съм с рокля  Peaceмного е женствено а и това е облеклото за една жена. А и така не се лутам в търсене да съчетавам горното с долното облекло Rolling Eyes вчера бях на сватба и естествено бях с рокля /която вече ми е любима/ жалко че нямам снимка в цярл ръст да я видите Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 782



 А ето две плетени рокли.Нали и плетивото е актуално тази година
Не ме бутай по слабото място. Ох,така искам плетена рокля. newsm45

# 11
  • Мнения: 209
Оо обожавам роклите,стига да са секси Simple SmileПридават на жената елегантен и изтънчен вид,харесвам рокли такъв тип като тези:


# 12
  • София
  • Мнения: 1 419

Мисля че беше 89 лв.
BABY, aко видиш някъде такива красоти в магазините в Бг, сподели, особено зелената  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 371
Обожавам роклите, независимо какъв сезон е. Вече съм се запасила с няколко за тази зима.

От показаните - всички са много хубави.

# 14
  • Мнения: 22 343
Аз винаги много съм обичала рокли и винаги с удоволствие съм носила. )))
Прави ми голямо удоволствие да си купувам такава дреха.)
А и смятам, че жената в рокля изглежда изключително секси и женствено. )

Общи условия

Активация на акаунт