Толкова много боли...

  • 4 040
  • 27
  •   1
Отговори
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Здравейте, момичета.
Загубих бебчето си в петък, в началото на 5 месец. Изтекоха ми водите и предизвикаха раждане.
Бременността беше много чакана, забременях след ин витро с много усложнения. Бебетата бяха 3. Едно редуцирахме за да дадем шанс да другите две. За съжаление едното близначе загина в 10 седмица след мисед. А сега ми казват, че то е причина и за това, че загубих и последното бебе.

Много боли. Не зная на кой свят се намирам, всичко се срути около мен, нищо няма смисъл. Събуждам се сутрин с горчивия вкус на загубата в устата и реалността нахлува в съзнанието заедно със светлината, когато отворя очи. Няма на кого да кажа "здравей бебе", няма и малко ритниче в отговор. Не мога да спра да плача, а и сълзи няма вече, пресъхнаха. Как се живее с тази отворена рана в душата не знам. А трябва да стана и да продължа, да правя ново ин витро, надявам се поне да е само един опит, не повече.
Мъжът ми е до мен, благодарна съм на персонала в болницата, че го оставиха до мен през цялото време, въпреки че беше забранено. Просто не знам как бих издържала иначе сама в стая, чакайки да се роди мъртвото ми бебе.
Бременността ми не беше лека, 4 месеца лежах вкъщи, пазех се и пак не се опазих...
Кажете ми как да преодолея болката...

Днес имаме годишнина от сватбата... тъжна годишнина, дори бях забравила за нея преди да получа няколко честитки... горчи...

# 1
  • Мнения: 2 381
Прегръщам те силно, силно....
Няма да се даваш. Ще успееш. Вярвам ще победиш...Пиши ми ако ти трябва нещо. Декември се прибирам.

не мога да повярвам. Защо бе, докога???  Cry


# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Жабче  Cry много съжалявам мила  Cry
Плача с теб...
Болката не се преодолява...просто свикваш да живееш с нея Cry
Бъди силна и се изправи. Твоето бебе те чака някъде там...готово да да се сгуши в обятитята ти Heart Eyes
Прегръщам те силно Hug

# 3
  • Мнения: 119
Съжалявам,мили4ка и аз съм го преживяла,затова знам какво е и колко те боли сега.Хара го е казала-наистина болката не се преодолява...Бъди силна,вдигни глава и продължи напред,трудно е знам,но ще се справиш.Успех мила.Прегръщам те HugНе се предавай

# 4
  • Мнения: 515
Жабче прегръщам те мила , Hugзнам как боли и знам че каквото и да кажа не бих могла да ти помогна  Cry Жестоко е и не е честно ако имаш нужда от още едно рамо да поплачеш пиши

# 5
  • Мнения: 1 441
Жабче, не знам какво да кажа.
Всички думи са абсолютно кухи и безсмислени, не носят никаква утеха...
Не знам как се преживява такова нещо - след толкова радост и надежди такъв шамар, такъв студен душ. Само едно те моля - не се предавай на лапите на отчаянието и озлоблението към несправедливия свят. Не си заслужава - не заслужава не светът, не си заслужава себе си да тровиш.
Обичам те и те прегръщам много силно.

# 6
  • Мнения: 1 335
Жабче,  миличка, силно те прегръщам Hug Нямам думи да опиша колко много съжалявам за загубата ти. Помня те, чела съм те преди в проблемното...  Cry
Мила, зная, че няма по-голяма мъка от тази. Зная, че няма утеха ... Но зная, че ти си силна, знам че сега си паднала и много боли. Знам и ти го желая от сърце, че ще намериш сили да се изправиш отново. Обичай и бъди безкрайно обичана! Недей да се оставяш на болката, тя ще те погуби.
Силно те прегръщам и се надявам да пишеш ако имаш нужда  Hug

# 7
  • Мнения: 502
Жабче  Cry много съжалявам мила  Cry
Плача с теб...
Болката не се преодолява...просто свикваш да живееш с нея Cry
Бъди силна и се изправи. Твоето бебе те чака някъде там...готово да да се сгуши в обятитята ти Heart Eyes
Прегръщам те силно Hug

Няма ли да спре вече с това нещастие...

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 459
Мило Жабче, съчувствам ти, макар че нямам дори малка представа каква загуба си преживяла. Само времето ще те успокои. С всеки изминал ден ще се появява по една малка частичка надежда. Просто чакай дните да минават и самата ти ще повярваш, че ти предстоят хубави неща.  Hug

# 9
  • Мнения: 2 172
Миличка, всички тук, които сме преживели някаква загуба сме с теб.
Обичай себе си,прости си... Praynig

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила ЖАбче
следя те от появата ти в подфорума за проблемно
винаги някак може би първо заради името, а после заради самата теб - те забелязвах като присъствие
затова ми бе мъчно че след търсене - си остана във форума
но съм пропуснала за бебчовците....във всеки случай много съжалявам
ти си добър човек - добър приятел...
няма мдуми да те утеша...нямам и с какво
уф не знам какво да ти напиша...искам да ти кажа много неща...но все нямам сили
само ти казвам иче ми е адски мъчно за теб...много...съжалявам за огромната ти загуба

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Мило Жабче приеми и моята съпричастност към мъката и болката ти и дано тя стане мъъъъъъъъничко по-малка. Намери сили и преследвай мечтата си докрай! Прегръщам те  Hug

# 12
  • Мнения: 7 107
Жабче,  Cry
Явно за силните има "специална" програма.  Confused

Преди малко видях, че последното мнение в месечната тема е твое. Страхувах се да отворя, за да прочета какво си писала.    Cry

# 13
  • Мнения: 1 731
Кураж, миличка!
Съчувствам ти и отново се питам има ли справедливост на този свят? Sad
А някои хора дори не поглеждат децата си...Да, има и такива...


Рони, чак сега разбрах какво си имала предвид със съобщението си на ЛС.  Embarassed Confused

# 14
  • Мнения: 2 494
Миличка, много те прегръщам! Hug
Съжалявам за загубата ти, болката със сигурност е огромна , но имай сили и продължавай напред!!! Чета и плача...........
Моля се скоро да имаш шанс и да износиш бебенце. Моята най-близка приятелка преживя същото преди година, но загуби трите бебенца до 3 месец. Много боли, но трябва да се борите!!!!Пожелавам ти сили да се справиш с болката и успех при следващ опит!!!!!! Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт