Хомеопатия при психологи4ен проблем?

  • 649
  • 4
  •   1
Отговори
Става въпрос за моя приятелка.

От години страда от някакво психологи4но разстойство. Или е в супер приповдигнато настроение, или пла4е/ много по-4есто второто/.  Агресивна е и се кара с вси4ки, най-4есто с майка си. Вси4ки са и виновни, целия свят е в заговор срещу нея...всеки е 4аст от заговора , дори най-близките и хора. Намира връзка между събития и хора, които нямат нищо общо... свързва ги някакъв план, естествено .... срещу нея.


Проблемът е, 4е по никакъв на4ин не можем да я убедим да отиде на лекар/ лекарите също за 4аст от въображаемия заговор/.

Та въпросът ми е- може ли такова състояние да се подобри с хомеопатия?/ струва ми се по-лесно да я убедя да отиде на хомеопат/.
И ако - да ,кой хомеопат ще ми препоръ4ате ?



P.S.  За Варна става въпрос

# 1
  • Мнения: 274
Здравей, абсолютно те разбирам за какво говориш за съжаление ми е познато . Случи се с мен. И аз като твоята приятелка не исках да ходя на лекар, защото не исках да пия лекарства за успокоение които са вид наркотик и без тях трудно се справя организма като привикне (пият се за сигурен ефект 6 месеца най-малко). От форума разбрах за класическия хомеопат д-р Кремена Хаджиева. Посещавала съм я само веднъж за сега (чакам да мине 1 месеца за второ посещение). Не знам какво ми даде само видях че бяха 4 гранулки, не знам а и не искам да знам, но ......... вече вярвам че стават чудеса. Няма и следа от нервните кризи, от разправиите вкъщи, от плача, не съм удряла дъщеря си вече месец а го правех преди и й крещях на всяка крачка. Абе.. има спасение. Докторката преглежда точно зад сладкарница Маргарита зад пощата (правят вкусно бизе там, сигурно я знаеш тази сладкарница), в същата къща където е сладкарницата на втория етаж. Успях и пиши какво е станало.

# 2
malka feia , благодаря за отговора.
Проблемът е , че не знам как да я накарам да отиде. Тя изобщо не осъзнава , че не е добре.

# 3
  • Мнения: 274
тогава не разбирам целта на пуснатата тема?????
питаш има ли лечение - да има!
и ти - да, ама не знам как да я накарам да отиде ..... Ами ... не разбирам какво трябва да направим ние  Shocked може би да я упоим и да я заведем насила или.. Shocked

# 4
Мислех да напиша нещо грубо в твоя стил, но не виждам смисъл.


Исках съвет за лечение и лекар , ти ми препоръча .... благодаря ти!



Общи условия

Активация на акаунт