ТЪЩАТА

  • 4 283
  • 26
  •   1
Отговори
И така, има една сентенция /или виц/ "Няма сила по-могъща от любимата ми тъща".
Понеже много се рУве и вРУгаля на тема свекърва , хайде да чуем нещо и за СИЛАТА МОГЪЩА.
Днес си правихме майтап с един колега, че е черен като дявол - Целувал локомотива, дето ще отвезе съкровището Mr. Green

# 1
  • Мнения: 2 336
На мен пък винаги ми е било интересно защо има толкова вицове за тъщи, а тези за свекървите са доста по - малко.  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 4 493
Има вицове и за тъщи и за свекърви - а някой да е чувал виц за тъст или свекър???
Ами няма такива просто. И то не защото не заслужават, а знаете ли защо - Защото нямат чувство за хумор

# 3
  • Мнения: 3 268
Като бъдеща тъща и свекърва,ще следя с интерес. Flutter

# 4
С удоволствие установявам, че  или явно свекървите по-добре си възпитават синчетата, мили мъжете са по-широко скроени и не се хвърлят да "хапят" роднините на съпругите си.   newsm10
Браво момчета на вас и вашите майки  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
Записвам се. Тъща съм на двама зетя. Досега чета само за свекита и колко са лоши. Любопитно ми е Grinning

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Нищо лошо не мога д акажа за тъщата и тъста. Виждам ги 1-2 пъти в несеца за малко. Ъкъл не искам  не дават, така че няма проблем.

# 7
....в определени ситуации се разбирам повече с тъщата.... Joy...няма майтап, сериозен съм като талибан в пилотска кабина....жената си е много добра, помага ни много и ако става дума за морална подкрепа, винаги е на моя страна, а скоро чух от устата на жена ми упрек към майка си, че за мен виси и чака до среднощ кога ще се върна от София, а за нея само критики, критики....... Sick....иначе определено се радвам, че къщата ни е на два етажа и нещата се координират и индивидуализират добре... Peace

# 8
  • Мнения: 15
о-щом се каже тъща,винаги се сещам за вица:
-По какво си приличат тъщата и тортата?
-И двете са прекрасни,когато са студени и със свещи върху тях. Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 5 074
Ееее, тия вицове ги знаем. Дай нещо свежо bowuu

# 10
  • Мнения: 4 651
От някакъв филм, дебеловрат момък казва:
В тоя живот не се бъзикам с 3 неща:
1) с Господ
2) с Тъщата
3) с Руската мафия!
Ей за това има малко вицове за тъщи, все пак са по-страшни от Руската мафия даже  Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 261
Сигурно е дошъл Матриархатът, защото все вицове за тъщи има и по-малко за свекърви. Затова няма вицове за тъстове и свекъри. Вицове се появяват за властимащите.

# 12
  • София
  • Мнения: 261
А иначе е хубаво човек да има тъща, за да се оплаче в тежки моменти от жена си на някого. Ако тъщата е достатъчно далече, че да не се виждате често, но пък е достатъчно близо да вземе за събота и неделя някое от децата - е това е сбъдната мечта.

# 13
  • София
  • Мнения: 261
Ей мъже, къде сте. За тъщата говорим все пак. Кажете някой виц поне.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 074
Ако темата беше за свекърви, досега да са изписани поне пет страници Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт