Тапети

  • 15 392
  • 15
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте. Бих искала да попитам знае ли някой цените на тези новите тапети - на цветя, на различни форми. Тези дни ще ходя до Домко да видя, но искам да попитам и вас. Благодаря.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 911
За какви точно става въпрос, пусни някой сайт или снимчица Simple Smile

# 2
  • Мнения: 794
Варират от 10 до 100, на Есприт са задоволително качество, а цените им са около 40  лв на ролка...

 

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Варират от 10 до 100, на Есприт са задоволително качество, а цените им са около 40  лв на ролка...

 
A една ролка за колко квадрата стена стига?
За какви точно става въпрос, пусни някой сайт или снимчица Simple Smile
Ето за такива: http://www.livalcom.hit.bg/EsedraImperiale1.htm

# 4
  • Мнения: 5
В Домко продават ето тези тапети http://www.as-creation.de/pages/en/. Ние си купихме Еспри. Цените бяха около 21 - 24 лева за ролка. Една ролка покрива 5.31 кв.м. Фризовете са по около 15 лева - 5 линейни метра. Продават и лепила, но вече не помня колко струват и колко лепило трябва - в магазина ще ти кажат. От качеството за сега съм доволна. Майстора каза, че "сами се лепят" - т.е. лесно се работи и с тапетите и с лепилата.

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
И аз ще си купувам такива! Peace

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
За спалнята вече съм решила да си купувам едни на едри кафяви цветя , но за всекидневната и хола съшо искам някави. Ако знаете някой сайт с различни идеи давайте. Ще Ви бъда много благодарна. Peace

# 7
Еми и аз незнам,потърси още малко Shocked

# 8
  • Мнения: 82
С мъж ми правихме есента ремонт на едната стая избрах тапети-страхотни според мен,купихме ги почнахме да лепим,налепихме едната стена и той рече сваляме ги,шпаклова и латекс-срамота било той майстор а ние да лепим тапети.Хамава работа.Ама си ми харесва.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
И за детската и за хола сме взели от Домко на Есприт.
Детските са от миналата година и не помня цената, но
за хола са от това лято - 29 лв. ролката, отива за 5 кв.м.

За мен Есприт са хубави тапети като съотношение качество и цена  Peace

# 10
  • Мнения: 1 679
Аз съм много навита да си сложа фототапет

# 11
  • Мнения: 8 999
В Декор център гледах много хубави тапети. Малко по-скъпи са, една ролка е ок 50-80 лева, но ако е за една стена само, не е чак такава болка за умиране. А имаше невероятно красиви десени.

# 12
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
от Бриколаж купихме страхотни! немски, миещи, има уникални десени Peace   и много голям избор! ролката беше 27лв

# 13
# 14
  • Мнения: 132
С мъж ми правихме есента ремонт на едната стая избрах тапети-страхотни според мен,купихме ги почнахме да лепим,налепихме едната стена и той рече сваляме ги,шпаклова и латекс-срамота било той майстор а ние да лепим тапети.Хамава работа.Ама си ми харесва.
Ами то си е така.До скоро ги махахме с големи мъки.Шпаклованата стена винаги може да се пребоядиса лесно във всякакви цветове.

Общи условия

Активация на акаунт