Инфо от "Господари на ефира" от 12.11?????

  • 1 171
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
Някой гледа ли предаването? Говореха за AD Medicine и по-точно за детските сиропчета за имунната система. Не разбрах за какво ставаше въпрос. Моля ако някой знае да ми каже. Ние пием това сиропче и се притесних да няма някакъв проблем? Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 622
Не го гледах, но мисля че го повтарят късно вечер(поне така беше преди). В полунощ или към 1 часа беше не помня точно кога съм го засичала.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 210
В предишно предаване бяха разследвали, че производителя не може да се открие -имаше дюнерджийница май на адреса, а и не е одобрено. Нещо от този род беше.

# 3
  • Мнения: 74
Ако можеш влез през гугал в български телевизии онлайн и после  в нетера  -  намираш нова телевизия и господари на ефира. Там има цялото предаване от 12.11. Гледай го. Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Тук се изписаха 30 стр. за този сироп Grinning. Всъщност по идея на съфорумки беше и това предаване Wink http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181908.0;topicseen

# 5
  • Мнения: 46
видях в сайта им официално становище по въпроса ако искате вижте го admedicine-bg.com

# 6
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Преди няколко седмици,имаше репортаж за тези сиропчета.Господарите тръгнаха уж да разследват,но не разбрах,защо не се обърнаха към самата фирма,да кажат и те становищитето си.
Както и да е направиха  едно голямо нищо,но нещата съвсем не свършиха до там....От фирмата се заканили да съдят господарите,затова,че опетняват името им и искаха опровержение на предишното предаване.

Та с една дума снощи беше опровержението направено със половин уста,колкото да не е без хич. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 270
благодаря   bouquet
на мен ми го препоръча педиатърката, на която имам доверие, но ще си помисля дали на пролет пак да купя.....

# 8
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
благодаря   bouquet
на мен ми го препоръча педиатърката, на която имам доверие, но ще си помисля дали на пролет пак да купя.....
Защо на пролет???
Според мен имуностимулантите се пият точно преди зимният период,когато времето е променливо и децата са по податливи към разболяване.

# 9
  • Мнения: 270
лекарката ми беше казала, че се правят два курса годишно. Единият е септември- октомври, а следващият март-април. Благодаря на всички за инфото. (:

Общи условия

Активация на акаунт