Временна татуировка на принципа на перманентен грим

  • 37 237
  • 29
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 221
Някой правил ли си е татуировка с мастило за перманентен грим. Много искам да си направя такава. Ако някой има нека сподели къде ги правят и колко струват?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 231
Не съм си правила, но съм се интересувала.....може да се направи, но излизаше доста скъпо и това ме отказа. Иначе съм си правила временни татуировки в "Дима стил" и там съм питала момичето и за този вариант Peace

# 2
  • Мнения: 757
ми после като почне да бледнее,няма ли да е гадно

# 3
  • Мнения: 411
ми после като почне да бледнее,няма ли да е гадно

Направо ще е кошмарно.Много мразя избеляла татуировка. ooooh!Трябва или да нещо,което може да падне изведнъж,или да се повтаря,като загуби цвят.

# 4
  • Мнения: 19 272
и аз съм мислила за такава татуировка,но е доста скъпо.

# 5
  • Мнения: 4 435
и аз съм мислила за такава татуировка,но е доста скъпо.

Аз съм навита да дам повечко пари,така че не  е проблем.Къде предлагат услугата?

# 6
  • Мнения: 2 414
Аз съм си правила преди година с къна ..беше просто кошмарно,когато почна да "пада". #2gunfire

# 7
  • Мнения: 4 435
Аз съм си правила преди година с къна ..беше просто кошмарно,когато почна да "пада". #2gunfire

Ние не искаме с къна, а на принципа на перманентният грим.

# 8
  • Мнения: 2 414
Аз съм си правила преди година с къна ..беше просто кошмарно,когато почна да "пада". #2gunfire

Ние не искаме с къна, а на принципа на перманентният грим.
Хмммм....звучи много интересно. Grinning
Записвам се за темата. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 231
и аз съм мислила за такава татуировка,но е доста скъпо.

Аз съм навита да дам повечко пари,така че не  е проблем.Къде предлагат услугата?
Предполагам, че във всяко козметично студио, където правят перманентен грим биха могли да направят и такъв вид татуировка  Peace

# 10
  • Мнения: 779
 az imam istinska tatuirovka..... no i az predi iakah da imam vremenna.vsa6tnost okaza se 4e takava nqma....ima takava za kam2,maksimum 3 sedmici.a otnosno permanentniq grim bratov4edka mi si napravi vejdi i za 5 godini ne sa mradnali,4erniiii...pravi si izvodi.a na moreto pravqt edni vremenni,koito ne se triqt....ujas...

# 11
  • Мнения: 2 414
В Магама правят,сега погледнах сайта им... Wink
На мен ми е интересно за колко време?
http://www.magama.org/permanent.html

# 12
  • Мнения: 411
Това,което правят в споменатия салон е henna tatoo  http://www.hindustanlink.com/mehanditxt/index(M).htm
Не мисля,че има нещо общо с перманентния грим.

# 13
  • Мнения: 2 414
А за софия някой знае ли къде правят? Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 66
Здравейте!
Аз да  споделя - та не във всяко козметично студио правят, може и в някое таттоо студио също ( зависи от майстора)
А и ако е за вежди,устни и т.н. много добре.Но за тату ,не си заслужава-бавно избелява ( в зависиомост от метаболизма 2-5 години) и  стои като петно докато изчезне напълно.
Като ще е гарга -да е рошава -правете си истински тату Simple Smile
www.peter-tattoo.com (това е на приятеля ми студиото)

Общи условия

Активация на акаунт