Въпрос за разстройство и кръв!

  • 1 876
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Привет мами! Синът ми /на 6.5год/ вчера следобяд се оплакал, че го боли корема, отишъл в тоалетната и имал разстройство! Вечерта в къщи, пак ходи по голяма нужда и имаше кръв. Но не слуз примесена с кръв, а съвсем ярка, червена кръв. След това каза, че му е олекнало и не го боли корема. Тази сутрин каза, че няма болки и беше в добро настроение, изпратих го на детска градина. Той страда от хемороиди от доста време. Преди три години се случи нещо подобно, и тогава лекар хирург каза единствено и само да лекуваме запека, от който страда. Не се нуждаеше от лечение на хемороидите. Тази вечер ще го водим при личната лекарка, но исках да попитам според вас на гастро-ентеролог ли да го заведа или на хирург?

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 13:38 от Byni

# 1
  • Мнения: 485
Заведи го на детски гастроентеролог.Моят син имаше подобен проблем-акаше много ярка кръв,но имаше и запек.Заведохме го на лекар ,изписа ни някаква рецепта с глицерин и слава Богу-до сега не сме имали проблеми.За хирург ви е рано-нека гастроентерологът първо прецени дали нямате нужда от някакви изследвания на червата -дали за паразити,дали за др.неща пък после той ще ви упъти ако сте за хирург или проктолог.Успех!!!!!

# 2
  • Мнения: 125
И дъщеря ми има запек и много често в изпражненията й има ярка кръв.Нашата лекарка ме успокой че това било нормално при запек.Кръвта е от триенето и после изчезва.Трябва да се лекува запека.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 447
Сега има такъв вирус силни болки в корема и растройство с кръв,и висока температура.Ако ви се случи веднага се обадете на личния лекар

Общи условия

Активация на акаунт