Кой какво работи ?

  • 4 202
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Имайки предвид , че съм новаче,не знам дали е имало такава тема преди,ако е имало - извинявам се  Peace . Уж се порастърсих,но не видях . Та.. по темата , каква е професията ви ? Моята е в сферата на межуднародния транспорт и спедицията  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 6 155
Имаше дори 2 такива теми.  Wink

# 2
  • Мнения: 2 978
И все пак аз да се изкажа.
Някои знаят де.
Кранистка съм. Не се срамувам, даже се гордея. Виждам ви всички от горе.
Кой къде ходи, кой в МОЛ пазарува, кой с кой изневерява.

 bowuu

# 3
  • Мнения: 1 224
Ами какво да кажа.. ако намерите за необходимо.. Изтрийте я Simple Smile

# 4
  • Мнения: 162
               Кой би споделил истинската си професия тук? Ха-ха-ха. Аз съм принцеса.

# 5
  • Мнения: 1 224
То наистина си е бая страшно.. Може някой да дойде и да те извлече от офиса,защото си си написала професията във форум.. И под това "тук" какво имаш предвид ? Като го приемаш несериозно,защо си се регнала Simple Smile

# 6
ами на мен пък не ми пука и ще си кажа  smile3534   аз работя в застрахователна компания - не се притеснявайте, няма да ви навивам при нас да си правите каското  hahaha

# 7
  • Мнения: 1 224
Айдееее,вече знам кой ще ми застрахова колата,пък и като се има предвид , че ще го направи на специална цена.. като за съфорумец  Joy

# 8
  • Мнения: 157
Аз съм шеф на безработните

# 9
  • Мнения: 410
Аз - връзка с чуждестранни клиенти.

# 10
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Аз пък работя в сферата на дигиталните продукти.  photo

# 11
  • Мнения: 162
То наистина си е бая страшно.. Може някой да дойде и да те извлече от офиса,защото си си написала професията във форум.. И под това "тук" какво имаш предвид ? Като го приемаш несериозно,защо си се регнала Simple Smile
           Не виждам смисъла от това да се обсъждат тук професии, соц. статус и т.н. Тук се дават мнения /според мен/.

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
               Кой би споделил истинската си професия тук? Ха-ха-ха. Аз съм принцеса.

Споделят, споделят... Даже има указател по професии Mr. Green
Ама нямаше професия Принцеса, ще трябва да я добавя Whistling

# 13
maliant , какъв ти е проблема  newsm78
като не ти харесва темата, не влизай тук  Peace

# 14
  • Мнения: 2 161
Аз всеки ден се разхождам по улиците и си търся работа,но не мога да я открия.

Общи условия

Активация на акаунт