Съвет от мами на момчета(относно поставяне на памперс и полов орган)

  • 9 601
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
Моят син е на 20дена,по съвет на педиатърката като слагам памперса трябва да вдигам пишлето нагоре(досега правих така,но често го намирах с мокри дрешки).От вчера при слагане на памперс реших да не вдигам пишлето и сме сухи,но се притеснявам дали това е правилно.Моля,споделете как сте правили или как правите Вие!Кое е по-правилно-нагоре или надолу?[b][/b]

# 1
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
В началото и аз го слагах нагоре (по съвет на бабите Mr. Green), в резултат на което често ставаше целия мокър. Няма смисъл от това. Както си застане, така!

# 2
  • Мнения: 1 204
нагоре Peace на всички мьже така седи в това положение  Grinning а това с напикаването според мен просто не сте сложили добре памперса или той при марадането го е разместил,т.к. аз нямам такьв проблем  Peace

# 3
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
нагоре Peace на всички мьже така седи в това положение  Grinning
Би ли разяснила, че не разбрах? Кои мъже и какво положение имаш предвид?

# 4
  • Мнения: 4 496
Накъдето и да го сложиш, пак ще си застане надолу. Няма никакво значение накъде ще стои. Flutter

# 5
  • Мнения: 669
нагоре или надолу както и го нагласиш като сложиш памперса той се измества
това с нагласянето нагоре според мен е малко бабешко

# 6
  • Мнения: 195
Понеже и ние спах ме 20 дена мокри се поинтересувах от този проблем и се оказа, че слагането на пишлето на горе е стар метод и вече го отричат. Не се мъчи и не карай детето да страда и да спи мокро. Слагай си пишката на долу и бъди спокойна. А мокренето идва точно от това  #Crazy

# 7
  • Мнения: 1 204
нагоре Peace на всички мьже така седи в това положение  Grinning
Би ли разяснила, че не разбрах? Кои мъже и какво положение имаш предвид?
Laughing ами нагоре седи половия член при мьжете,би ло то в памперс или бельо Peace

# 8
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Laughing ами нагоре седи половия член при мьжете,би ло то в памперс или бельо Peace
Брей! Joy Joy JoyИнтересни наблюдения.

# 9
  • Мнения: 4 111
Ама мъжете не пикаят нагоре.  Mr. Green

Сериозно - никога не съм слагала пишката на сина ми нагоре. Никога не се е опикавал.  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 204
Ама мъжете не пикаят нагоре.  Mr. Green

Серизно - никога не съм слагала пишката на сина ми нагоре. Никога не се е опикавал.  Simple Smile
ся на хитри ли се правите, ли какво  Laughing
много ясно че не пикаят нагоре

# 11
  • Мнения: 4 111
Ама мъжете не пикаят нагоре.  Mr. Green

Серизно - никога не съм слагала пишката на сина ми нагоре. Никога не се е опикавал.  Simple Smile
ся на хитри ли се правите, ли какво  Laughing
много ясно че не пикаят нагоре

Не се правя.  Joy

# 12
  • Мнения: 266
Ние имахме същия проблем! По съвет на свекърва ми слагах пишката нагоре, като в резултат постоянно беше мокър Confused
Беше на около месец, когато педи ни "светна" че просто няма смисъл!

Относно това че на всички мъже им стои нагоре не съм много съгласна  Peace
Едно е позицията в която се поставя пенисът, обувайки си боксерките например, и съвсем друго е това как ще си се "килне" в последствие  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 1 170
 На мен акушерката от болницата ми каза,че по последни проучвания трябва да е надолу,а и моя позната роди момченце в Германия и ми каза,че педиатрите там също казвали,че задължително трябва да е надолу.

# 14
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Едно е позицията в която се поставя пенисът, обувайки си боксерките например, и съвсем друго е това как ще си се "килне" в последствие  Sunglasses
Именно. Peace Още повече, че тук става въпрос за малко бебе. Аз, колкото и пъти да съм сваляла памперса, все надолу си е била. Дори и да съм я поставила нагоре, както правех в началото. Съвсем погрешно и безсмислено е, повтарям от личен опит.

Общи условия

Активация на акаунт