Анти целулитни масажи във Варна

  • 985
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Искам да ходя на антицелулитен масаж ама незнам къде а и да не е много скъпо де

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз съм ходила на масаж в Студио К. Знам че там цените за подстригване и сешоар са по-високи от тези в останалите салони. Масажистката там ми вземаше по 25лв за релаксиращ масаж (40мин.) Каза ми, че прави и антицелулитни масажи, но не знам каква им е цената.
Ако искаш ще ти пратя телефона й на лични.

# 2
  • Мнения: 191
оле не само за студио ка не ми гожори последния пат така ме постригаха там ОТВАТ Stop

# 3
  • Мнения: 189
При моята козметичка има антицелулитни масажи и целутрон. Не знам колко струва, но по принцип при нея цените са нормални.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 193
Значи няма да ходя на фризьор там Mr. Green
Но пък иначе масажистката добре си върши работата Peace

# 5
около 3 месеца след раждането си записах антицелулитна програма (пакет от десет процедури) в студио Eleganza. При първото посещение масажистът (Николай) много се стара, но после гледаше да е през пръсти - почти не правеше масаж. Самата процедура включваше втриване на антицелулитно масло (уж някакво много специално), после те увиват в найлони, седиш така 20 мин, после се втрива ново охлаждащо масло и за около 50 мин  общо си готов. Въпросът е, че това първоначално втриване трябва да е масаж, а при последващите посещения беше само едно бързо наклепване и той си излизаше да си пуши, нали си взема парите... Кожата още след първия път стана много мека, но не мога да кажа със сигурност дали е намалял целулита, тъй като беше скоро след раждането и така или иначе тялото се възстановява и все още губи от задържаната вода.
Относно целутрона - ползвала съм като ученичка, той по-скоро е превантивен или ако имаш целулит в лека форма. Предлагат го в почти всички студиа, цените варират 3-8 лв. Party

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Козметичката при която ходя предлага пакет от целутрон+антицелулитен масаж. За 10 процедури цената беше 100лв. Приятелката ми ходи миналата година и беше много доволна. Ако искаш ще ти дам координати на лични.

# 7
  • Мнения: 916
Аз съм ходила в Спортна зала- 5 пъти антицелулитен масаж+ 5 пъти тангентор- 75 лв., но това беше преди повече от година...сега сигурно е повече.
Имаше голям ефект-кожата значително се изглади, но аз бях съчетала с тае бо и зелева супа(само като се сетя за нея и  Sick).

А преди това бях ходила и на целутрон в "Ева"-фитнесът на ул."Баба Тонка", но определено тангенторът е по-ефективен... поне при мен.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт