кога ви проби първото зъб4е?

  • 1 894
  • 69
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
ние сме на 3 мес и половина и ве4е имаме зъб4е.нормално ли е толкова рано?на каката на 7м и изби първия зъб.
и зъб4ето,което се показва не е долния резец,а този до него вляво newsm78мн странно.много моля,ако има такива други слу4аи да пишат,4 е нали знаете майките как се притесняваме за глупости.

# 1
  • Мнения: 4 668
На 8 месеца беше моят син , когато се появи първото зъбче ! Децата са различни , не може да се развиват по един и същи начин ! Нямаш причини за притеснение  Hug

# 2
  • Мнения: 1 183
Много теми има вече за тези зъби,но такива случаи като вашия има много,не е притеснително,да е жив и здрав   bouquet  Hug

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Голямата на 11м.,малката на 6м.  Peace

# 4
  • Мнения: 5 401
На 7 и 1/2 едновременно избиха долните резци!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
На 4 мес и половина ни изби първото зъбче, а второто след два дни.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
На 8 месеца. При всяко дете е индивидуално. Няма за какво да се притесняваш

# 7
  • Мнения: 1 321
Не се притеснявай напълно е нормално.При нас излязоха за първи път на 6м.

# 8
  • Мнения: 669
на 8месеца избиха едновременно двата долни резци

# 9
  • Мнения: 1 204
в 7 месец Peace а ве4е имаме 5  Laughing
нормално е не се притеснявай и на мен ми е излязьл в 3 месец пьрвия зьб  Sunglasses

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
на 1 година и 6 дни Simple Smile първият долу, след два дни вторият долу,после два месеца застой и се появи горното, след още половин месец другото горно и на година и три месеца се появи пето-долу, сега чакаме шестото!

# 11
  • Мнения: 148
На нас ни излезе в началото на седмия месец, но както казват другите мами, не се притеснявай. На някои дечица им излизат рано, на други - късно. Една моя позната беше на другата крайност: детенцето й беше навършило годнка, а още нямаше зъбки. Много се притесняваше. В крайна сметка то изкара първото си зъбче на година и два месеца.

# 12
  • Мнения: 494
Има деца, които се раждат с вече пробило зъбче, а има и като моите деца. На големия ми син първият му зъб проби на 1 година, а на малкият-на 1 г. и 3м. Не знам да има голямо значение, освен че уж късното пробиване значело, че зъбите ще са по-здрави. Но това си е чист мит!

# 13
  • Мнения: 1 896
В началото на червъртия месец се появи първото зъбче на сина ми.

# 14
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
На Констанца първите два долни резци избиха едновременно-на 9м. Но сега Емма е с почти пробили долни резци. Знаеш на колко е  Wink

Общи условия

Активация на акаунт