Как се живеее със свекър и свекърва под един покрив!

  • 24 101
  • 224
  •   1
Отговори
В момента сме "едно голямо задружно семейство"общо сме 7 човека вкъщи,и нали знаете всеки с характера си!Кога всичко е спокойно,кога не...иска се МНОГО компромиси!

# 1
  • Мнения: 385
ТРУДНО се живее,аз изкарах една година.

# 2
  • Мнения: 25 565
Абсолютно не се виждам да живея в такъв филм на ужасите.  Mr. Green
В интерес на истината, живяла съм у тях 2-3 седмици, докато се освободи квартирата, която бяхме капарирали. Планирано беше 1 само, но хората се забавиха.

# 3
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Мога само да предполагам,сигурно е трудни но поне домакинската работа си я поделяте на две.

# 4
  • Мнения: 804
Да се живее заедно с родителите (независимо чии) продължително време и трудно и за съжаление отношенията постепенно се оптягат.  Най-добре е всеки да си знае дома, а "задружното семейство" да се събира по празниците.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
Зависи от характерите. Аз винаги съм живяла с много хора - свекърва, свекър, деца,зетьове,внучки. От скоро време сме сами с моята майка и ми е скучно и тъпо Grinning

# 6
  • Мнения: 1 897
Не се живее!
В такива филми не се оставям да ме вкарат.Спокойствието преди всичко!
В момента живеем на квартира, иначе другия вариант е при свекърите,където щяхме да сме 7 възрастни човека и едно бебе.
Не, благодаря!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 343
трагедия в три деиствия....аз съм така от 7месеца-побърквам се,не че са лоши хората,ама....Наште не могат да дойдат да видят бебо когато те преценят,аз не мога да си ходя по гащи както си обичам...,не може да се сексиме,където и както пожелаем,все тихичко-да не ни чуят,не можем да си се караме,както нии си знаем с летящи чинии и други предмети...общо взето не вийдам изход в ситуацията smile3511

# 8
  • Мнения: 90
Просто не може да се живее така. Ние поживяхме около месец и то само със свекървата, защото е разведена и за тоя месец щяхме да се разведем и ние. Колкото и компромиси да правиш, както и да се държиш все се появяват недоразумения и познайте кой винаги излиза виновен.Колкото и малко да са проблемите с течение на времето се натрупват и човек просто не издържа.

# 9
  • Мнения: 669
Трудно издържах собствените си родители, пък камо ли чужди.!

# 10
  • Мнения: 425
То това живот ли е? По скоро ми звучи като проклятие.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 5 401
То това живот ли е? По скоро ми звучи като проклятие.  Mr. Green

Трудно издържах собствените си родители, пък камо ли чужди.!

Цитирим и двете мнения, защото покриват моето! Евала за търпението ти!   bouquet

# 12
  • Мнения: 18
много, много трудно се живее, от 6 месеца живеем със свекърва, свекър и девер, а за 2-3 месеца май ще докарват и баба на 80 г.. Отвратително е.
бихме се изнесли на квартира, но за 4-5 месеца не ни се пренасят пак багажи

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
То това живот ли е? По скоро ми звучи като проклятие.  Mr. Green

Дано не се налага никому Naughty
Живяла съм така  почти година и половина - 4 месеца при неговите и година и нещо при наще. Ужаса беше неописуем, още го говорим понякога, спомняме си ...
За щастие се спасихме Whistling

# 14
  • Мнения: 1 761
Не се живее.

Общи условия

Активация на акаунт