Ноември ни обгръща в бяло и сиво по немските полета 52

  • 12 820
  • 320
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 636
Пу първааааа  Party

# 2
  • Мнения: 911
Браво на Вечка! Махни ме само от цитата и добави последната тема в списъка.

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 cheers

# 4
  • Мнения: 3 521
Хайде честите нова тема!
Вечке, половината имена на пишещите са забегнали на някъде...или ги е преобгърнало бялото! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 911
каzах ви аz, че всички чакат новата тема Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 521
Моля, някой(не всички!) да информира модератора за моята тема и да помоли да я изтрият - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240493.0 -  защото аз не мога да самоинформирам, а пък да не стават обърквации със сто отворени поста.

# 7
  • Мнения: 1 584
И аз съм тук. С ужасно главоболие съм. Ако някой знае бабешки лек да казва, че вече никакви хапчета не помагат Cry

# 8
  • Мнения: 2 567
Вечерничка-Вълшебничка, страхотни са снимките на Мистик. И тя е страхотна по принцип, де!

# 9
  • Мнения: 3 423
Всички сте страхотни, темата е страхотна,
студът е страхотен, хремата ми е страхотна.
Изобщо страхотен страхотин, внук на Страхил войвода
от любовта му със Петка Страшникова Страхотинова.

В петък има фест на латерните в яслата.
Днес възпитателката ми разказа каква му била историята
на Свети Мартин. Бил много свестен човек. И много добър.
С огрооооомно сърце. Бил си срязал ризницата на две, за
да даде ПОЛОВИНАТА на бедните. Не цялата, все пак оставил
и за себе си. Бил мноооого благодетелен. Трябваше да ахна.
Ако си беше дал три-четвърти, може би щях и да хлъцна.
Ако пък си беше дал цялата, щях да го похваля. Трябва да
направим или купим фенер. За пръв път ще ми е и се вълнувам.
В петък съм канена и на откриването на една фотоизложба.
Може би трябва да се разкъсам. Що пък да не се.

Поздравявам ви и ви желая да не ви спира парното.
Но и топлата вода. Аз имам да лекувам синузит.

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 17:40 от Liska

# 10
  • Мнения: 1 242
Здравейте малки, големи и още по-големи!

Браво на майсторичките на теми. Сърфи, надникнах и в твоята още неизтрита тема. Предлагам следващата да е тя. Гласуване. Приема се. Благодаря.

Лисунке, любимата ми песен по повода е възпяването на неразривната ни връзка с фенерчето: воала, а на Алекс - ЛатернЪ, латернЪ. Laughing
Приятна репетиция.

Oще си натискам парцалите на работа. Не ми се тръгва, като си помисля, че трябва да обикалям по магазините за подаръци. За мъжки подаръци. Блях.

# 11
  • Мнения: 911
Лисо, пак ли синуzит, бре. Да не се окаже хроничен?

# 12
  • Мнения: 992
здравейте момичета
искам да ви попитам нещо относно работата и договорите в германия
живяла съм 5 години в германия и работех в мюнхен, бях студентка, от три години почти сме си в бг, но шефката ми от германия ми се обади и ми предложи да ми направят трудов договор и да се върна пак при тях. Ние много искахме така или иначе да се махаме от бг и това ни дойде много навреме много добре, но незнам как стоят нещата с договора за колко време максимално може да ми бъде направен, дали има ограничения от страна на немските институции. Обаждах се днес в посолството тук от там ми казаха че принципно не би трябвало да има ограничения и това било между мен и работодателя за колко врме да бъде направен договора. Мен ме притеснява да не стане така че след 1 година да кажат нямаш право повече на работа и да трябва да се връщам пак тук, този път съм решила като отидем и там да си останем. И другото което си мислех сега от както  сме в  ЕС дали имам някакъв шанс след работа с договор да получа unbefristet
благодаря предварително и извинявайте че се намесих в темичката, да се надяваме скоро съвсем да се присъединя към вас,
очаквам вашите отговори

# 13
  • Мнения: 911
бре хора, трудно е да се чете беz препинателни zнаци...
Иначе по въпроса не мога да помогна, сигурно някое от момичетата ще zнае.

# 14
  • Мнения: 517
здравейте и от мен...

казаха ми, че по време на бременност не било добре вземането на (нормално гореста) вана... вие какво знаете по въпроса? това бабини деветини ли са?

mamamaya, сте проверя как стоят нестата с твоя договор, имам познати, които се занимават професионално с подобна тематика.

лека вечер   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт