Хомеопат в Младост, София?

  • 7 712
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 818
Търся класически хомеопат в Младост, може и в района на Плиска...
Търсих из нет-а, но не намерих.
А тези, които ми харесват по препоръка са ми твърде далече.

# 1
  • Мнения: 3 506
Не си слагай беля на главата. Иди при някой от препоръчаните. Ако е добър, ще ви се налага да го посещавате няколко пъти в годината Hug

# 2
  • Мнения: 4 414
и аз мисля, че щом си си харесала някой от препоръчаните е по-добре да го посетиш, независимо къде преглежда. знам, че изглежда притеснително голямото разстояние, но МарияСт е права, че не се ходи толкова често. В началото ще ходите по-често, докато хомеопатът опознае детето, а и ти да свикнеш с начина на лечение и да не се шашкаш. после се ходи доста рядко.Успех  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 655
И аз ще те посъветвам същото като Мария и агнешка. За съжаление си нямаме толкова много и добри хомеопати, та да ги търсим по райони. Дано скоро и това да стане!

# 4
  • София
  • Мнения: 545
Е да правите сте всичките ама знаете ли как се "отскача" от Младост 4 до центъра ...  ooooh!

# 5
  • Мнения: 3 506
Както и от други квартали на София до Центъра  ooooh! Знаем, разбира се...

# 6
  • Мнения: 100
Ние от скоро ходим при доктор Екатерина Екимска.
Попаднахме на нея от спешния център в Младост 3,т.к. тя работи по принцип там-педиатър е.Но има частен хомеопатичен кабинет в Младост 4 бл.408(новия блок на Литос по диагонал на Фантастико в посока поликлиниката).
Нямам кой знае още какви впечатления от нея,за втори път ходим при нея.Лекувахме първия път хрема с температура и мога да кажа успешно,затова и я потърсихме и втори път(днес бяхме при нея),надявам се и този път да помогне.
Любезна е и приятна и има подход към децата.
Това е което мога да кажа.
Успех.

# 7
  • Мнения: 1 655
Ние от скоро ходим при доктор Екатерина Екимска.
Попаднахме на нея от спешния център в Младост 3,т.к. тя работи по принцип там-педиатър е.Но има частен хомеопатичен кабинет в Младост 4 бл.408(новия блок на Литос по диагонал на Фантастико в посока поликлиниката).
Нямам кой знае още какви впечатления от нея,за втори път ходим при нея.Лекувахме първия път хрема с температура и мога да кажа успешно,затова и я потърсихме и втори път(днес бяхме при нея),надявам се и този път да помогне.
Любезна е и приятна и има подход към децата.
Това е което мога да кажа.
Успех.
Пропусна да споменеш, че използва боарноски методи за 'лечение'.

# 8
  • Мнения: 1 559
Ние от скоро ходим при доктор Екатерина Екимска.
Попаднахме на нея от спешния център в Младост 3,т.к. тя работи по принцип там-педиатър е.Но има частен хомеопатичен кабинет в Младост 4 бл.408(новия блок на Литос по диагонал на Фантастико в посока поликлиниката).
Нямам кой знае още какви впечатления от нея,за втори път ходим при нея.Лекувахме първия път хрема с температура и мога да кажа успешно,затова и я потърсихме и втори път(днес бяхме при нея),надявам се и този път да помогне.
Любезна е и приятна и има подход към децата.
Това е което мога да кажа.
Успех.
Пропусна да споменеш, че използва боарноски методи за 'лечение'.

А трябваше от там да започнеш. Wink

# 9
  • Мнения: 2 818
Ех, тамън се зарадвах...

За сега ще си караме на есенции (които след като зацепя какво точно трябва действат бързо) и бабешки лекове.

Но ще продължавам да се надявам да се появи някой ...

# 10
  • Мнения: 100
Исках да помогна,а то какво стана.
Бихте ли ме светнали къде греша.
Какво значи боаронски методи(предполагам,че защото се използват продуктите на Боарон) на лечение и какви са другите методи.
Явно съм доста невежа в хомеопатията,въпреки че попрочетох малко тук-там.Знам само,че това което пробвахме ни помогна.
Имах само добри намерения,а се почувствах обвинена в обратното.

# 11
  • Мнения: 1 655
Какво значи боаронски методи(предполагам,че защото се използват продуктите на Боарон) на лечение и какви са другите методи.
Ако беше прочела темата, по която стреля в 'Информативно за хомеопатията', нямаше да задаваш подобни въпроси.

# 12
  • Мнения: 100
Svetla1, мерси за информацията.
Найстина исках да помогна.
Прочетох това,което пише в Информативно за хомеопатията и доста неща ми се изясниха.
Много се замислих дали да провеждаме лечението което е изписано на дъщеря ми или да се консултираме с друг-класически хомеопат.Но как да разбера дали един хомеопат е класически,само ако някой ми го препоръча ли?
Извинявам се ако не се изразявам  правилно.

# 13
  • Мнения: 1 655
Но как да разбера дали един хомеопат е класически,само ако някой ми го препоръча ли?
Най-лесно е да сондираш мнения за хомеопатите в този форум. Писано е за всички добри хомеопати.

# 14
  • Мнения: 1 531
да подновя темата с молба за ново инфо за хомеопат в младост Praynig

мерси  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт