Везикоуретерален Рефлукс - Влизаме в Пирогов

  • 2 272
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте на всички. Аз съм съвсем нова тук. Искам да получа малко информация за "Детска урология" в Пирогов. Във вторник влизаме с малкия за операция, а нямам никаква информация за условията и изискванията там. Моля някоя майка, която е била там да даде малко информация. Адски съм притеснена.


Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 17:49 от nikibaby1

# 1
  • Мнения: 17
Не знам дали ще съм ти от помощ, защото ние лежахме лятото в "Детска неврохихургия". Предполагам, че в урологията условията не са много различни -  мизерно е, за придружителите не винаги има легло, няма храна за теб, няма баня, wc беше едно единствено, разхождат се хлебарки. Запаси се с влажни кърпички - непрекъснато бършех всичко, включително и кошарата, в която спеше бебето (беше на 9мес и излиза всички тръби от горе до долу). Ако имаш въпроси пиши ми.
Детските анестезиолози там са страхотни, а доколкото знам и уролозите. Стискам палци всичко да мине леко при вас и скоро да забравиш за Пирогов.

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря ти, явно мизерията е голяма. И аз се надявам всичко да е наред. Ужасно ме е страх.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Приготви се психически за мизерия и не особено ласкаво отношение от страна на персонала...Каква е операцията и кой ще я прави?
Нормално е да си притеснена, но всичко се забравя!
Питай конкретно какво те интересува.

# 4
  • Мнения: 3
Оерацията е "Пластика на уретер и пикочен мехур", каквото и да значи това. А ще я прави доц. Кюркчиева. Честно да ви кажа и аз не знам вече какво точно ме интересува. Всяка информация за това отделение ще ми е от полза. Например има ли осигурена храна за бебета. Във Варна като лежахме нямаше и мъжът ми всеки ден му носеше храна от Разград. Но София е мноооого далеч от нас и това е невъзможно.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Оерацията е "Пластика на уретер и пикочен мехур", каквото и да значи това. А ще я прави доц. Кюркчиева. Честно да ви кажа и аз не знам вече какво точно ме интересува. Всяка информация за това отделение ще ми е от полза. Например има ли осигурена храна за бебета. Във Варна като лежахме нямаше и мъжът ми всеки ден му носеше храна от Разград. Но София е мноооого далеч от нас и това е невъзможно.

И моята дъщеря я оперира доц. Кюркчиева  Wink
Има храна, да, но като лежахме майка ми идваше да ни вижда и носеше, така че не сме яли от болничната храна и нямам представа дали става за нещо...
Отделението не е толкова мизерно, колкото стаите са малки и пренаселени. Може да няма къде да спиш. Аз се свивах на детското креватче до дъщеря ми.

Общи условия

Активация на акаунт