Студени ръце и крака - помага ли гинко билобата?

  • 22 897
  • 29
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте!
Има ли някой подобен проблем?
Каквото и да обуя на краката си през зимата, все са студени. Ръцете - същата работа, ръкавиците не помагат.
Гледам рекламите за лекарствата с гинкобилоба. Чудя се обаче има ли ефект и какво да си купя?

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 15:02 от Tedulina

# 1
  • Мнения: 146
Проблема ти изисква не-дълготрайно лечение, най-добре с акупунктура и билки.

# 2
  • Мнения: 423
Има, да. Моите ръце и крака са вечно студени, и зиме и лете. Имам и алергия към студа (според лекарите), защото като ми измръзнат повечко ръцете, ставите на пръстите се подуват. Но вече не допускам да се стига до там, дори да се налага да ходя с по два чифта ръкавици през зимата Mr. Green. Обаче за лекарства не съм се замисляла. Приемам го по-скоро като дискомфорт, не като болестно състояние, та затова...
Идеята за търсене на алтернативни методи за преодоляване на проблема е добра, апропо гинкобилобата не е ли билка...? newsm78
Не знам. Май не бях от полза въобще, но ще следя темата, защото и на мен ще ми е полезна. 

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Пий нещо за оросяване на крайниците!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Пий нещо за оросяване на крайниците!
Това си мисля и аз.
Покрай рекламата за л-вата с гинкобилоба се навих да си купя. Искам да чуя отзиви обаче, на хора които са я пили такива л-ва и от кои по-точно са доволни. На пазара има много.

# 5
  • Мнения: 3 372
И аз имам същия проблем, вечно ледени крака.... Sick Вечер преди да заспя ставам по 3-4 пъти до тоалетната Tired

# 6
  • Мнения: 3 146
И аз съм така, наследствено е при нас - лошото оросяване имам предвид.

Дали това с Гинко-билобата ще помогне?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 576
И аз съм така, наследствено е при нас - лошото оросяване имам предвид.

Дали това с Гинко-билобата ще помогне?
И аз това искам да разбера, но май никой не е пил   newsm78.

# 8
  • Мнения: 3 372
Ако помага обезателно и аз ще си взема Peace Само дето то има хиляди видове.....пак проблем

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм с този проблем. И детето ми се очертава да е като мен. Ще следя темата.

# 10
  • Мнения: 3 410
Гинкото е точно с такова предназначение - подобрява оросяването на крайниците и мозъка . Проблемът е в качеството на предлаганите продукти. Моя позната хомеопатка беше изпратила различни марки Гинко в лаборатория в Германия и оттам и отговорили за всички продукти - НЯМА СЛЕДИ ОТ ГИНКО!!!!!
И още една заблуда - екстракта от гинко е доста скъп и не е възможно опаковка от 60 табл с по 60мг да струва 4-5 лв.
Аз съм със студова алергия от дете и вече 4 години използвам Гинко + на Форевър Ливинг - където освен Гинко има и няколко други китайски билки, все имащи отношение към оросяването на крайниците. Преди това съм пила какво ли не, но от това Гинко съм най доволна

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Гинкото е точно с такова предназначение - подобрява оросяването на крайниците и мозъка . Проблемът е в качеството на предлаганите продукти. Моя позната хомеопатка беше изпратила различни марки Гинко в лаборатория в Германия и оттам и отговорили за всички продукти - НЯМА СЛЕДИ ОТ ГИНКО!!!!!
И още една заблуда - екстракта от гинко е доста скъп и не е възможно опаковка от 60 табл с по 60мг да струва 4-5 лв.
Аз съм със студова алергия от дете и вече 4 години използвам Гинко + на Форевър Ливинг - където освен Гинко има и няколко други китайски билки, все имащи отношение към оросяването на крайниците. Преди това съм пила какво ли не, но от това Гинко съм най доволна
В аптеките ли се намира въпросния медикамент, които ползваш или го поръчваш от някъде?

# 12
  • Мнения: 3 410
Ами аз съм си дистрибутор на Форевър и си го поръчвам сама. По принцип продуктите на Форевър се разпространяват с дистрибутори. Заповядай на 21 ноември от 18 часа в хотел Капитол ще представяме продуктите и ако желаеш ще ти кажа как да си ги поръчваш сама, защото клиентската му цена е доста висока и отстъпката си заслужава да бъде ползвана.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз съм със студени ръце и крака и изобщо вечно зъзна и ми е студено.
Започнах да пия Гинко Вин на Валмарк и наистина има ефект. Определено не ми е толкова студено. Доволна съм  Grinning

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Тези продукти на Алое вера много се рекламират, но на мен лично не ми вдъхват много доверие продуктите закупени от дистрибутори не знам защо.

Общи условия

Активация на акаунт