Мога ли да давам "Oscinococcium" на 8 мес.бебе

  • 974
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Тей като ме мъчи и мен някакъв вирус или настинка се замислих дали мога да дам на бебо профилактично,все пак е хомеопатично,знам ли newsm78 Вие давате ли и на каква възраст са дечицата в случая

# 1
# 2
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Не бих дала каквото и да е лекарство, без предварително да съм се консултирала с лекар. Още повече "профилактично", без да е болен или да има някакви симптоми. Peace

# 3
  • Мнения: 5 940
Моят син е на пет месеца, а Осцилокоцинум му давам профилактично един път седмично от един месец. Това по съвет на педиатъра.

# 4
  • Мнения: 353
И нашето бебе е на 5 мес и му давам това хомеопатично средство, защото баткото е болен вече почти месец!
Така ме посъветва хомеопата, при който ходихме. Но веднъж седмично!

# 5
  • Мнения: 7 723
Да.
Ако е за профилактика-
по половин дозичка седмично Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
Можеш да, даже до колкото знам може през целия зимен период профилактично по 1 на седмица да даваш - но това ест след консултация с лекар.

# 7
  • Мнения: 1 217
И аз давам като видя,че нещо се разсополиви.
За първи път дадох когато беше на 2 месеца,но след прегледа от педито.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 720
да  Peace и аз съм давала, дори и по-малък беше, педито ни го препоръча

# 9
  • Мнения: 3 069
Мои познати са давали, но аз без да съм се консултирала с педиатърката не бих дала каквото и да било.

# 10
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
И на новородено може.

# 11
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Наистина ли?

# 12
  • Мнения: 1 264
Да. Пише го на упътването.

# 13
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Да. Пише го на упътването.
Благодаря, нямах представа! Hug А пише ли, че може да се дава без лекарско предписание?

# 14
  • Мнения: 426
  Давала съм му два пъти по лекарско предписание, но получихме силни колики. Явно на нас нещо не ни понесе, а съм сигурна, че не бяха от друго.

Общи условия

Активация на акаунт