БГ номер зад граница?

  • 676
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
Здравейте,

Имам един въпрос.  Някой ползвал ли е "БГ номер зад граница"? Доволни ли сте?  Току що видях услугата и звучи примамливо.  Ако някой е ползвал, имам следния въпрос - защо казват, че за всички разговори се плаща една твърда абонаментна такса, а в същото време се говори за цената на градски и междуградски разговори?  Благодаря предварително!

Ето линка:

http://www.bgnomer.com/prices

# 1
  • Мнения: 3 423
Имам позната с такъв номер.
Близките й от БГ могат да й се обаждат
на цената на градски разговори. Тя дава 5
или 7 евро на месец за този номер. Доволна е.

# 2
  • Мнения: 404
Благодаря Лиске!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Моя приятелка, която е в САЩ, има такъв номер вече 2 години.
Говоря си непрекъснато с нея - аз я набирам и ми се таксува като градски разговор.
Но мисля, че тарифата е такава само за абонати, които се обаждат от София, защото фирмата е софийска. Веднъж съм й се обаждала на този телефон от друго място, не от София и заплатих разговор, все едно че се обаждам в София.
(Дано разбрахте за какво става дума. newsm78
Ако този номер го набират хора, извън София им се таксува като за разговор до София.)

# 4
  • Мнения: 1 017
Ние имаме такъв номер, само около месец работи нормално, след това като се обадят телефона звъни и при вдигане на слушалката се чува странен звук и нищо не се чува.  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 186
От половин година плащам два номера в два провинциални града. За месец 7 + 3.5 Евро.
Качеството е без грешка до сега.
Освен това като се регистрирах 1 седмица ползвах услугата безплатно и едва след това се взема решение дали искаш да плащащ или да ти спрат номера.

# 6
  • Мнения: 1 147
Аз имам такъв номер в последните 3-4 години. Нямам оплаквания. Не е тази фирмата, но услугата е същата. Плащам фиксирана сума тук, телефона звъни на номер в Щатите. На хората, които набират се таксува цената на софийски разговор.

# 7
  • Мнения: 404
Зора,

Може ли да ми кажеш коя фирма ти ползваш?  Благодаря!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 225
Моя приятелка в САЩ от няколко години ползва такъв номер. Когато й звъня ми се таксува като градски разговор. Номерът е шестцифрен и не го избирам с код отпред.

Общи условия

Активация на акаунт