Заздравител против цепещи се нокти

  • 7 046
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Момичета, искам да похваля заздравителя срещу слаби и цепещи се нокти Mavala Scientifique. Направо е невероятен!
За 2 седмици ноктите ми спряха да се цепят и даже успях да ги пусна малко по-дълги.
10мл е и струва 22лв - хич не е ефтин, но пък не е като лак ами е течен и това шишенце като гледам ще го ползвам сигурно повече от година.

# 1
  • Мнения: 3 641
Благодаря, че я сподели. Имам такъв проблем и какво ли не съм опитвала вече. Задължително ще го пробвам Hug

# 2
  • Мнения: 18 542
То си го пише в листовката, но имай предвид, че не трябва да се мажат кожичките - даже доста трябва да се пазят, защото заздравителя ги вроговява и се нацепват.
В листовката пише, че трябва да се маже 2 пъти седмично, на мен маникюристката, която ми го препоръча каза да се мажа 3 пъти дневно в продължение на седмица и после да мина на два пъти седмично, а като ми се оправят ноктите съвсем на два пъти месечно мазане.
Също каза, че не действа на вече нацепен нокът, но аз забелязах че сцепената част като че ли се слепна и въпраки, че си личи че не е съвсем здрав нокъта не се цепи повече.

# 3
  • Мнения: 4 358
За разслояване на ноктите ли става въпрос като казваш "цепене"? Или самият нокът се цепи все едно си го резнала малко с ножичка?
Ама и аз как попитах  Blush Crazy

# 4
  • Мнения: 2 152
И аз съм супер,супер доволна
Казаха ми ,че били боклук и да си взема на  OPI ,който обаче струва 40лв Shocked. Аз реших да пробвам първо с Мавала. От както го ползвам, един нокът не ми се е счупил. Първо се слага белия и после розовия. Страхотни са Peace

на моя пише обаче Mavala Switzerland Wink

# 5
  • Мнения: 18 542
За разслояване на ноктите ли става въпрос като казваш "цепене"? Или самият нокът се цепи все едно си го резнала малко с ножичка?
За разслояване става въпрос, но на палците ноктите ми се пукат отстрани  хоризонтално и този проблем се пооправи.

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 10:19 от Миоки

# 6
  • Мнения: 18 542
И аз съм супер,супер доволна
Казаха ми ,че били боклук и да си взема на  OPI ,който обаче струва 40лв Shocked. Аз реших да пробвам първо с Мавала. От както го ползвам, един нокът не ми се е счупил. Първо се слага белия и после розовия. Страхотни са Peace

на моя пише обаче Mavala Switzerland Wink
Явно са различни тогава, защото моя е синьо-зелен на цвят. Можеш ли да дадеш картинка?

# 7
  • Мнения: 3 641
Миоки, може ли да  попитам откъде го купи? HugБлагодаря предварително!

# 8
# 9
  • Мнения: 18 542
Миоки, може ли да  попитам откъде го купи? HugБлагодаря предварително!
Ами поръчах го чрез маникюристката, която ми го препоръча. До колкото четох обаче го има и в търговската мрежа.

# 10
  • Мнения: 18 542
Моят е този:
само че е в шишенце с форма като твоите.

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
Дали го има по козметиките или трябва и аз да го поръчвам?

# 12
  • Мнения: 18 542
Дали го има по козметиките или трябва и аз да го поръчвам?
Не знам да ти кажа...гледам че тук го има, но е 5мл и цената му е 26лв.  Shocked
Някъде тук във форума четох обаче, че имало продукти на Мавала в Била ако не се лъжа (може и да се бъркам де)...ще се поразтърся и ако открия нещо ще пиша пак.

# 13
  • Мнения: 4 358
В donna-та има и заздравител с формата на писалка. Може би с него е по-лесно да се опазят кожичките  newsm78

# 14
  • Мнения: 2 152
Ами могат да се опазят кожичките,но нали е важното да заздравява ноктите все пак.Бих предпочела това и когато ги пусна,ще ида на маникюрист да ми ги оформи и изреже кожичките Wink

Общи условия

Активация на акаунт