Кога заместихте ве4ерното мляко със зелен4уци?

  • 1 037
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
По разни книжки 4ета , 4е към година и половина трябва да по4не да се приу4ва детето на друга храна за ве4еря, освен млякото.
Питах песиатъра, каза ми, 4е било хубаво до 2 години само мляко да давам за ве4еря (като последно ядене)
Вие кога по4нахте да давате зелен4уци вместо млякото за ве4еря?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Около 1г и 3-4 месеца започна да вечеря с нас,но преди сън все още си пие АМ.

# 2
  • Мнения: 422
А в какви 4асове яде? 4е и аз мислех да давам зелен4уци за ве4еря и млякото да го оставя преди сън.
Ама кога да ги наместя тия зелен4уци Simple Smile
Той яде следобедна закуска около 4,30-5 и към 8,30-9 млякото.Заспива към 9,30-10.
Ако към 6,30-7 дам зелен4уци, няма да е гладен от следобедната, а и после няма да пие млякото.
Та се 4удя по кое време..........  newsm78

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Ами Тери вечеря към 20 часа и точно преди сън/22 - 22:30часа/ пак си пие млякото.Понякога вечерята и е няколко хапки,но колкото толкова.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Някъде след втората година. Сега е на три, предпочита да вечеря салата с малко сирене и като легне пие 300 мл. мляко.Не го насилвам да яде друго.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 891
Към годинката някъде започна да похапва нещо вечер.Давам около час някъде преди млякото.Към 19 хапва и в 20 пие мялко и заспива.

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Преди да навърши годинка започнах да му давам супа за вечеря, но все още пие мляко преди сън.
Вечерята давам в 19ч. , млякото в 21ч.

# 7
  • някъде
  • Мнения: 4 955
На мляко е и не мисля скоро да му го махам- на 1 г и 4 м е!
Но ако седнем да вечеряме преди да заспи обикаля по всички чинии и си хапва каквото иска! Crazy

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Яде супа към 20.00 и пие мляко към 22!

# 9
  • Мнения: 927
Моят син сам се отказа от вечерното мляко. Пие сутрин по около 300мл. Вечер си хапва с нас каквото ние ядем.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 294
Не съм заместила млякото все още Naughty

Това не пречи да си вечеря към 20 часа (като си хапва вече всичко)
и после ляга към 22 ч с шишето с Нестле Джуниър  Laughing

# 11
  • Мнения: 1 483
Към 18.30-19ч давам малко супа и преди сън(а това е в 20ч) давам мляко.Понякога,ако е малък интервала между обяда и вечерята,за следобедна закуска давам нещо по-лекичко(плод,плодово пюре).

# 12
  • Мнения: 1 467
Явно наистина тук в Италията е различно, защото тук педиатрите казват да заместиш второто ядене и то да е вечерята. Мляко преди сън по желание. Моята дъщеря вечеря друго, не мляко, после така или иначе се буди и си пие млякото по някое време през нощта. Иначе си има 2 млечни хранения - сутрин и следобед.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не смятам да го замествам докато не се откаже сама.

# 14
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Не смятам да го замествам докато не се откаже сама.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт