Обичате ли да рискувате в живота?

  • 1 833
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Преди години продадох апартамента, подсигурен ми от нашите, с парите купих земя и с още малко кредит си вдигнах къщичка с двор в близост до София.
Като започнах ме обявиха за луд (имахме едно дете а второто бе в корема) .

Пак преди години зарязах добре платена чиновническа работа за да започна бизнес като направих още една ипотека на къщата.
Пак ме обявиха за откачен.

Риска ми е в кръвта... а който рискува има по голям шанс да спечели от тоя който не рискува.

Вие сте... какво мислите за риска?

# 1
  • Мнения: 1 559
И аз доста съм рискувала   ooooh!,добре че късмета е бил все на моя страна Peace,че сега като се замисля какво можеше да ми се случи се изприщвам #Crazy ooooh! #Crazy.На този етап от живота си ,станах по предпазлива,живота ми стана по мил Embarassed...И пак зависи за кви рискови става въпрос Thinking...,но като че ли вече свикнах и предпочитам сигурното. Wink

# 2
  • Мнения: 794
Рискувам "умерено"  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 612
КОйто не рискува не печели.
Да рискувам, но все пак обмислям предварително много добре ситуацията.

# 4
  • София
  • Мнения: 408
Не поемам големи рискове, предпочитам да залагам на сигурно и то след доста обмисляне Simple Smile

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Поемам оправдани рискове.

# 6
  • Мнения: 2 401
Рискувам много и дори не се замислям толкова. Влече ме тръпката.  Няма ли тръпка, значи  ме няма и мене.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Не. Мразя да рискувам.

# 8
  • Мнения: 7 201
Не поемам големи рискове, предпочитам да залагам на сигурно и то след доста обмисляне Simple Smile
И аз съм така.Не ми е в кръвта дето се вика.

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 401
Самата аз не рискувам много, може би защото... и аз не знам защо, но мъжът ми...  Mr. Green Той е цар. Обича да рискува... А и аз постоянно го подтиквам и подкрепям  Grinning Може би защото вярвам, че той може да излезе от всякаква ситуация, независимо колко е затънал... Купи си чисто нова кола в години, в които доходите ни не бяха много сигурни... След това съвсем набързо взе решение да си купим къща - хоп главата в торбата, кредити и т.н..... Това са големите рисковете! Иначе - лятото бяхме на почивка в Турция с нашата кола. Както си карахме по едно пътче, гледаме полицейска кола срещу нас и един мързелив полицай, без дори да излезе от колата посочи с пръст през прозореца да отбием и спрем. Аз обаче викам на мъж ми - ти луд ли си бе? Дай газ - тоз не шЪ ни гони - да ама не! Онзи като се амбицира и газ след нас... И така около 20 км  Embarassed... Отървахме се, ама после като си помислих какво щеше да се случи, ако ни бяха спрели.... Тръпки ме побиват... Та така де  Mr. Green Рискуваме си.

# 10
  • Мнения: 276
Охо тово за полицията е много интересно.Да не те сгащи някоя полицайска жена от другата тема.

# 11
  • Мнения: 2 556
Прощавай, но нищо рисково не виждам в твоите ситуации. Ама съвсем нищо. Ако имах апартамент, оставен ми от родители, изобщо пък не би ми хрумнало колко съм смела като съм го продала и как рискувам в живота, вдигайки си къща. А добре платената си чиновническа работа я зарязах заради съвсем неясни планове и нямах никакъв имот, който да мога да ипотекирам. Наистина ме развесели Simple Smile

А колкото до мен - не обичам да рискувам, но го правя непрекъснато, защото ми се налага.

# 12
Мнооооооооооооого обичам риска Embarassed "Понякога по-голям риск е да пропуснеш възможност,отколкото да се впуснеш в нея!"

# 13
  • Мнения: 824
 newsm78 newsm78 newsm78Що ме е регистрирало като гост???? newsm78 newsm78 newsm78

# 14
  • Мнения: 1 422
Риск ли, моят риск е при смяна на работа, когато съм се договорила, дали ще ми харесва кафето в офиса. Не, не ценя риска и не разбирам смисъла от него. Аз искам да съм високоплатен служител цял живот, със собствен бизнес не бих се занимавала.

Общи условия

Активация на акаунт