Непрекъснато се напъва...

  • 1 248
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
Синът ми е на месец и половина и от доста време насам денонощно се напъва... Мисля, че му е трудно да се изходи по голяма нужда, но интересното е, че си пълни памперсите нормално (по 4-6 пъти на ден). Но от тези непрекъснати напъни не може да спи спокойно, а и ние с него, особено вечер.  Много ми е жал за него, често се случва и да проплаква силно... Вие имали ли сте такъв проблем с вашите дечица?Нормално ли е това и кога според вас ще спре?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 227
Имала съм същия проблем и се дължеше на колики. Като го чуех да се напъва, му давах капки против колики и нещата се нормализираха.

# 2
  • Мнения: 6 029
Колики са това, дай му капки и прави масаж на коремчето.

# 3
  • Мнения: 189
Колики е.аз давах Еспумизан и за седмица-две минаха.От тях пръцкаше и болката й спираше.

# 4
  • Мнения: 2 100
И аз мисля, че са колики, тъй като положението при нас е същото. Като се напъва в повечето случаи се изаква и/или пръцка, но ние му даваме капки против колики.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Честити колики!
Да ги минете бързо и безболезно!

# 6
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Давай Еспумизан или др.капки за колики и ще има облекчение за коремчето.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Можеш да слагаш на корема (но през дрехите) нагрята кърпа, помага за коликите.Бях стигнала до сешуара с който му нагрявах корема, защото положението беше трагично.

# 8
  • Мнения: 176
Много благодаря за бързите отговори! Давам му какво ли не (Еспумизан, Саб Симплекс, чайчета, ляга по коремче върху нас да се затопли), но нищо не помага, освен да го изправим на ръце, но и това не винаги го облекчава. Дано по-скоро да му мине, че се мъчи горкичкият ми...

# 9
  • Мнения: 1 032
При мойта дъщеря по- добър ефект имаше гимнастиката и масажът на коремчето.

# 10
  • Мнения: 617
При нас положението е абсолютно същото. Давам разни капки ама не виждам ефект. Само сушоара го успокоява.

# 11
  • Мнения: 3 157
При нас капките не помагат-давам ги,просто за да знам,че съм направила всичко,което може.Мисля,че по-важно е да се уригне и гимнастиката също доста помага.При нас проблема е долу-горе същия-напъва се толкова много,че почти не сме спали 2нощи(само по 2часа),ака си(4-6)пъти,но на залпове-чвно коремчето му е много надуто и се мъчи ужасно Cry.............и аз с него Tired

# 12
  • Мнения: 8 999
Най-банални колики.

# 13
  • Мнения: 28
Така става май само от коликите - като направи три месеца ще мине, лекарствата срещу колики май са повече за успоение на мамите

# 14
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз ти предлагам да му нагрееш коремчето със сешоар или с печка тип духалка.

Обикновено коликите се влияят добре от топлината.

Общи условия

Активация на акаунт