Ползвали ли сте "сауна костюм"?!?

  • 11 398
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 778
Някой от вас ползвал ли е ето това
http://4fitnessbg.com/shop/product/view/365.htm

Има ли доволни?! Недоволни?!

Изобщо някакви отзиви ?!

# 1
  • Мнения: 958
Този точно-не,но преди тренировка се увивам от кръста до коленете с наелоново фолио,има страхотен ефект и е много лесно за използване-след това не переш,направо изхвърляш,иначе имам колан и гащи,но с наелона ми се вижда по-хигиенично.Това,за което питаш ми се струва малко кофти това,че обхваща цялото тяло,а не е много добре да се нагрява сърцето,разбира се,мое мнение  bouquet

# 2
  • Мнения: 778
Аз също имам неопренов клин, но той обхваща само дупето и до средата на бедрата .... Действа  ми много добре на кожата - става гладка и мекичка, не съм забелязала да съм отслабнала от него!!!

Затова се замислям за сауна костюма, но много се колебая.... За това ми се щеше да споделите мнение!

# 3
  • Мнения: 958
Ами то май е същото  newsm78

# 4
  • Мнения: 6 958
Да много е хубав  Peace Единствения недостатък е, че се къса бързо и материята се разваля за около месец-два някъде... Вече смених 2 такива костюма   bouquet

# 5
  • Мнения: 778
Да много е хубав  Peace Единствения недостатък е, че се къса бързо и материята се разваля за около месец-два някъде... Вече смених 2 такива костюма   bouquet

Миранди, а ... заслужава ли си според теб?!?
Много и се чудя - май-май само за в къщи става - ако цъфна във фитнеса така, ще ме гледат като извънземно....

# 6
  • Мнения: 6 958
Да много е хубав  Peace Единствения недостатък е, че се къса бързо и материята се разваля за около месец-два някъде... Вече смених 2 такива костюма   bouquet

Миранди, а ... заслужава ли си според теб?!?
Много и се чудя - май-май само за в къщи става - ако цъфна във фитнеса така, ще ме гледат като извънземно....

Аз в къщи само тренирам със сауна костюма и да, според мен не става за фитнеса, защото понякога се стичат чак вадички вода през крачолите или ръкавите  Mr. Green

За фитнес, ако е смятам, че неопренов клин и/или колан вършат страхотна работа   bouquet

# 7
  • Мнения: 342
Когато се облича по време на тренировка има страхотен ефект.Но внимавай ако ти е чувствителна кожата,защото аз го обличах като карах велоергометъра и  от изпотяването ми се появиха пъпки по задните части та после посетих дерматолога и пих антибиотици.

# 8
  • Мнения: 778
Ами .... ако под него се сложи памучна дреха - клин, чорапогащник - нищо, че не е памучен, блузка , за да попива течността няма ли да е по-добре?!?

И дали не може да се спи с него?!

Ей, мързела е голяма работа - ако може да се отслабва, докато се спи  tooth tooth tooth

# 9
Аз такъв костюм не съм имала,но сега тренирам с неопренов клин и колан.Тренировките ми са 60 мин (Спининг) и мога да ви кажа,че дрехите ми след тренировка са мокри адски.Когато тренирам без клина и колна ,има разлика.Така че,би трябвало и този костюм да има ефект.В МЕтро в Пловдив ,в спортната част има неопренов костюм - като моето ,само че цяло за около 70 кинта,което бих  си купила.

# 10
А във връзка със слабеенето по  време на сън,пи американски Л-картинитин по две с.лъжици 30 мин преди спорт,за които четох в нет-а,че "слабеете,докато спите".Това ме зарава много и въпреки че съм против добавките,тези ги пия,защото е само два месеца.Има ефект от тях,което ме радва много

# 11
  • Мнения: 342
А във връзка със слабеенето по  време на сън,пи американски Л-картинитин по две с.лъжици 30 мин преди спорт,за които четох в нет-а,че "слабеете,докато спите".Това ме зарава много и въпреки че съм против добавките,тези ги пия,защото е само два месеца.Има ефект от тях,което ме радва много
Е дай малко повече инфо за този карнитин.На коя фирма е?Има ли го в БГ?

# 12
  • Мнения: 778
Е, ще го видим тоя ми ти костюм - поръчах го и си го чакам!!!

Може и да не послужи за отслабване, но за по-добро усвояване на антицелулитните кремчета - ще е отличен!

# 13
  • Мнения: 1 479
Розичка и аз го поръчах и го получих днес и го изпробвах! Наистина е страхотен, но мисля, че става само за в къщи!

# 14
  • Мнения: 227
Розичка не ти препоръчвам да го обличаш този костюм,още по- малко по време на тренировка ,не бива цялото тяло да е обвито в найлони,трябва да има от къде кожата да диша.Натоварването на сърцето е огромно!
По добре си купи неопренов клин(до коляното или дълъг до долу) и неопренов колан.
Аз ползвам клин ,който е доста дълбок и ми хваща корема. Peace
Иначе ефект определено има!
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт