Колко време след секцио забременяхте пак?

  • 1 220
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 666
Мили майчета родили със секцио, интересно ми е колко време след като родихте забременяхте пак. Иска ми се децата ми да са с малка разлика и ми е любопитно при вас как са се стекли нещата. Нали казват че трябва поне 2 години да се изчака но на няколко места във форума попадам на майчета с малки бебета и вече бременни. Споделете и как е била последващата ви бременност, имали ли сте проблеми свързани с първото секцио.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Аз,не съм от бременните,но опитваме!Дъщеря ми беше на година,когато отидох при гинеколога си и той даде "зелена светлина"!Така,че ако,сте решили прсот отиди на лекар!Синът е много сладък!

# 2
  • Мнения: 1 251
Имам приятелка, която с второто забременя след секцио като беше баткото в 6-тия месец. И всичко си мина ОК с втората бременост и секциото.

# 3
  • Мнения: 274
Бременна    съм  в деветия   месец. Първото    ми  дете   е  на   3г и4 месеца в   момента.

# 4
  • Мнения: 5 713
3год и 1 месец. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 865
бях бременна 6 месеца след секциото,но изгубихме бебето Cry.сега чакам да минат още 1-2 месеца и ще опитаме отново. Praynig

# 6
  • Мнения: 1 311
Докторката ни даде зелена светлина една година след секциото. Така се стекоха нещата обаче, че забременях след 3 години и половина. За сега нямам проблеми с бременността.

# 7
  • Мнения: X
2г.10м. след секциото.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 149
На мен ми казаха, че трябва да минат поне 2 години, но между ражданията, а не до забременяването.
А иначе забременях, когато синът ми беше на 2 г. 3 м. В момента съм в 15 г.с. и засега нямам проблеми (да чукам на дърво).

# 9
  • Мнения: 622
Темата ме вълнува. И аз искам децата ми да са малка разлика.В родилния дом ми казаха,че след година, година и половина пак да се видим.Мисля около рождения ден на бебка пак да пробваме  Praynig

# 10
  • Мнения: 554
Още не съм, многооо ми е рано Laughing но доки ми каза поне 2 години да се пазим.

# 11
  • Мнения: 4 451
Забременях точно 3г7м. след първото секцио.

# 12
  • Мнения: 43
И аз съм чувала че е добре да минат поне две три години и може да родиш нормално.Лично аз родих 7години по късно

Общи условия

Активация на акаунт