LEKUVANE NA NASTINKA /KA6LICA I 4ERVENO GARLO/ SAS STRITA LE6TAAAAAA

  • 3 678
  • 5
  •   1
Отговори
Цитат
STRIVATE LE6TA V KAFEMELA4KA.NA PAMU4NO PAR4E NAPRASKVATE MALKO SPIRT,PORASVATE SMLQNATA LE6TA I VARHU NEQ OTNOVO SPIRT NAPRASKAN,NAMAZVATE HODILATA NA DETETO S OLIO ILI ZEHTIN NAI-DOBRE,STAPVA VARHU LE6TATA I SPIRTA,VRAZVATE NA GLEZENITE I SLAGATE 4ORAP4ETA!SPI SE PREZ NO6TTA,TOVA SE POVTARQ NQKOLKO NO6TI,DOKATO DETETO VIDIMO SE PODOBRI.TAKA SE LEKUVA DORI BRONHOPNEVMONIQ BEZ ANTIBIOTICI!OPITAJTE!

СТРИВАТЕ ЛЕЩА В КАФЕМЕЛАЧКА.НА ПАМУЧНО ПАРЧЕ НАПРАСКВАТЕ МАЛКО СПИРТ,ПОРъСВАТЕ СМЛЯНАТА ЛЕЩА И ВЪРХУ НЕЯ ОТНОВО СПИРТ НАПРАСКАН,НАМАЗВАТЕ ХОДИЛАТА НА ДЕТЕТО С ОЛИО ИЛИ ЗЕХТИН НАй-ДОБРЕ,СТъПВА ВЪРХУ ЛЕЩАТА И СПИРТА,ВРЪЗВАТЕ НА ГЛЕЗЕНИТЕ И СЛАГАТЕ чОРАПЧЕТА!СПИ СЕ ПРЕЗ НОЩТА,ТОВА СЕ ПОВТАРЯ НЯКОЛКО НОЩИ,ДОКАТО ДЕТЕТО ВИДИМО СЕ ПОДОБРИ.ТАКА СЕ ЛЕКУВА ДОРИ БРОНХОПНЕВМОНИЯ БЕЗ АНТИБИОТИЦИ!ОПИТАЙТЕ!


Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 09:17 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 25 603
То хубаво лекува настинки, ама после няма ли да лекуваме цироза при толкоз спирт, бе?  Shocked newsm78

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Спиртът - ясен, ама тази леща за какво е? Едно време мене ме лекуваха все с компреси - вълна с ракия и антибиотик не знаех какво е до 11 години, пък брат ми беше все с инжекции, ама за моето дете не съм и помислила.

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Кой се е излекувал с тази рецепта?
И защо трябваше да крещиш "LE6TAAAAAA" ?

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Да и мен ме интересува защо трябва да се крещи лещаааааа и някой дали я е изпитвал тази рецепта.

# 5
не крещя,а искам просто да привлека внимание,та да може пове4е мами да го про4етат...аз лекувам детето си така,много ефикасно,антибиотици не ползваме.и спирта не се пие,а се пръска върху пар4ето и после върху ле6тата... Laughing..и аз не знам защо то4но ле6та,може би удължава действието на спирта,загрява и понеже на ходилата има то4ки,отговарящи за органите по цялото тяло,може би масажира и стимулира кръвообрашението...не искам да философствам...който иска да опита,не ме укорявайте...

Общи условия

Активация на акаунт