актуален цвят на косата през този сезон

  • 2 604
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте момичета.Кой е най-актуалния цвят за тази зима? И имате ли кураж от блондинки да се направите брюнетки в кестенявата гама?

# 1
  • Мнения: 865
Честно казано,незнам.Но винаги се съобразявам с това кое на мен ще ми отива.Дълго време ми трябваше да се реша за русото,и това е моят цвят.Не бих се боядисала ,защото е актуално този сезон напр. да сме с шоколадови нюанси в косите. Peace

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според мен е цвят лешник

# 3
  • София
  • Мнения: 7 789
Не се съобразявам с актуални тенденции, най- важното е на мен да ми отива този цвят. Само за да бъда модерна, не бих си променила тоналността на косата.  Naughty

Дълго време се опитвах да постигна моят цвят и накрая успях - http://picasaweb.google.com/muhlata/Kosa/photo#5130730881024253794

# 4
  • Мнения: 103
Иля, страхотен ти е цвета PeaceМожеш ли да ми кажеш на фризьор ли постигна този успех или с някаква боя Hug
П.П.Сори за спама

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Иля, изглеждаш прекрасно в гръб  bouquet
аз имах куража и от блондинка станах брюнетка...въпроса е, че не мога да си уцеля МОЯ цвят...все експериментирам, но имам чувството, че и по-добре може да е... Whistling
а иначе и аз не се съобразявам с модните тенденции...но като цяло забелязвам, че много се гони като цвят на косата наситеното кафяво сякаш... Thinking

# 6
  • Мнения: 4 435
Ето това си е моят цвят, който ми отива най-много http://www.picvalley.net/v.php?p=u/52/12873_126.JPG

# 7
  • Мнения: 3 576
Иляя, не ми казвай че ти е естествено толкова дълга косата  Shocked
Супер е.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 906
Иля, изглеждаш прекрасно в гръб  bouquet
И аз мисля така  Peace .

# 9
  • Мнения: 3 094
Аз направих драстична промяна за есента.........От светло кестенява с кичури платине и светло руди се направих брютенка - сега съм с медно руси и махагонови кичури. Дължината не съм пипала и мисля, че новите багри внасят повече огън в студа Laughing

# 10
  • Мнения: 2 152
И аз не се съобразявам с модерното, а с това което ще ми отива. Сега косата ми е почти като на Иля, другата седмица ще си направя кичури и ще стане същата
НИКОГА не бих се направила черна - бъхх Sick

# 11
  • Варна
  • Мнения: 672
Иля, страхотен цвят ! Мисля, че е актуален.  Hug

# 12
  • Мнения: 6 155
Не е важно какво е модерно, а какво ти отива.
Иля, страхотна коса  Peace

# 13
  • Мнения: 1 111
Тази зима модно е виолетовото, за косата също. Simple SmileСъжалявам, че не се реших, сега вече късно, най-накрая съм с мечтания дълготраен цвят-светло червен с розов нюанс. Laughing

# 14
  • Мнения: 162
             Иля, страхотна коса и невероятен цвят. Казвай кой е фризьора. АЗ ходя светло кестеняво от три години и много ми омръзна. Но твоя е просто върха.

Общи условия

Активация на акаунт