За кората от нар при разстройство

  • 13 413
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 315
Здравейте мили мами!Искам да попитам може ли да давам отвара от кора от нар при разстройство на 4м бебе с атопичен дерматит?Пробвах да давам ентерол,но бебка го плюва и не го иска.А какво ще кажете за оризовата вода?Благодаря Peace

# 1
  • Мнения: 584
Давала съм кора от нар при разстройство на моите деца и има голям ефект, НО не съм давала на толкова малко дете, обикновенно след навършване на 1,6-2г. Проблемът не е толкова в атопичният дерматит , едното ми дете също го има но не реагира на нара, а защото по принцип бебчето е малко а това е все пак лечение с  не толкова изследван ефект, т.е бабина рецепта а те за мен са неподходящи за много малки бебчета!! Освен това в последно време не мога да си набавя нар израснал в градина, а купените са обработени с незнайни химикали и колкото е ползата от нара, толкова по-голяма може да се окаже вредата от химията в кората!! Моят съвет е лечебна храна и в най-добрият случай да се обърнеш към хомеопат!!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
А само ентерол ли даваш? а лечебна храна?
По темата. Давала съм чай от кора на нар, Наско беше на 9 мес. За няколко часа глътна една банка рингер и 2 чая по 100 мл и спряхме разтройство, заради което искаха да го приемат в болница. Не съм запозната с атоп.дерматит.

# 3
  • Мнения: 7 201
Давала съм такава отвара на Дани,но беше на 10 мес.Наистина беше много ефикасно,но твоето бебче е още много мъничко и освен лечебна хумана и консултация с педиатъра друго не мога да те посъветвам! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 315
За каква лечебна храна става въпрос? ThinkingТя е на кърма

# 5
  • София
  • Мнения: 4 575
И моите бяха на кърма, но за 2-3 дни им давах само лечебна Милупа, а се цедях.

Общи условия

Активация на акаунт