На какви "сериозни" места сте ходили с деца?

  • 2 655
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 896
Така де - много места има, където се предполага, че с деца не се ходи, щот човек трябва да го играе мнооого тежък и сериозен. Примерно на служебни срещи, на някви политически събития и т.н.
Случвало ли ви се е да нарушавате кода и какви бяха реакциите? Много ще ми е интересно.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 13:47 от basilisk

# 1
  • Мнения: 2 161
На концерт на Слави с 2-3 годишно дете.

# 2
  • Мнения: 4 195
на гробища, на опелото на Криско, тогава бях разбрала, че Лилибон иска позитивно изпращане на малкия, и реших,че децата ще докарат усмивки между сълзите Rolling Eyes Rolling Eyes

на интервю за работя - нямаше на кого да го оставя, но пък ме взеха на работя - явно ми е на кадем Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: X
На палатка с 5 месечно бебе, в банка с двете деца... Crazy
Ако се сетя   още ще допълвам.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
На писмен изпит в университета. Виктория беше на 2 г. и 5 месеца. Изпитът продължи 2 часа. Детето трябваше да седи през една маса от мен и да не приказва. И двете издържахме с отличен!

На неофициална вечеря с важни клиенти. Беше в една градина. Виктория още не ходеше на училище. Хапна малко и си придърпа стола под една лампа, където чете Хари Потър цяла вечер. Оттогава тези хора все я дават за пример.

# 5
  • Мнения: 1 426
Нееднократно на работа, когато се е налагало да работя извънредно. За първи път - на три месеца...  Един път, когато беше на 2 години, се наложи две денонощия да стои с мене  Sad

# 6
  • Мнения: 8 999
Където и да отида с тях, все се оказва, че е място, на което не е подходящо да  заведеш деца. Дори и в кварталния "Плод /зеленчук". Ами така е, като отглеждам две вихрушки...

# 7
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На служебна вечеря в ресторант Панорама в Кемпински с малката на 4 години. Сервират ни гъши пастет, при което тя започва да крещи - не го искам товааааа, гнусно еее, искам кюфтета!!! Shocked Crazy

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
В Американското посолство, за да вадя паспорт на Стиви - беше не 5 месеца, спа през цялото време на 2 часовата процедура.
В Панорамният ресторант на Кемпински, вечеряхме с приятели - пак проспа цялата вечеря, беше на 5 месеца.
Не броя чакането по летища и презокеанските 10 часови полети.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 011
Уф, навсякъде го влача с мен-сериозни, несериозни места, не му правят впечатление на човека. Когато е в добър период-мълчи или се смее, ако е в лош се извинявам и така.
Последният ми пресен пример е в една банка, беше добър и усмихнат, хареса един чичко от охраната и през целият ми престой там си сваляше чорапа и го подаваше на човека да му го обува. После, за добре свършена работа си даваше ръчичката и да му я целуне. И така около час без почивка. Стана ми неудобно, хората обаче много се радваха на цирка, за охраната не знам-не може да работи през това време определено.
Сега трябва да ходя на гинеколог и как ще се оправям там с него не ми се мисли просто. Laughing

# 10
  • Мнения: 27 524
Май не съм засега.
Предстои ми присъствие на защита на докторска степен и просто няма на кого да оставя хлапето, та как ще стане, не знам...  Crazy

# 11
  • Мнения: 2 161
Последният ми пресен пример е в една банка, беше добър и усмихнат, хареса един чичко от охраната и през целият ми престой там си сваляше чорапа и го подаваше на човека да му го обува. После, за добре свършена работа си даваше ръчичката и да му я целуне. И така около час без почивка.

Сега трябва да ходя на гинеколог и как ще се оправям там с него не ми се мисли просто. Laughing
Ами пак така-с обуване на чорапи и целуване на ръце. Simple Smile

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
То по кръчмите вечер не са подходящи за деца, без да са "сериозни" места, ама е пълно с такива. Tired

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 213
На писмен изпит в университета. Виктория беше на 2 г. и 5 месеца. Изпитът продължи 2 часа. Детето трябваше да седи през една маса от мен и да не приказва. И двете издържахме с отличен!

На неофициална вечеря с важни клиенти. Беше в една градина. Виктория още не ходеше на училище. Хапна малко и си придърпа стола под една лампа, където чете Хари Потър цяла вечер. Оттогава тези хора все я дават за пример.



Янита ти направо "изби рибата"! Как се съсредоточи, бе човек? Направо ти се възхитих! И на детето ти - да не приказвало, на 2г. и 5 месеца Rolling Eyes Браво и на двете ви! smile3501
Аз само  водя детето в Художествената галерия, но той там се държи прилично, освен на едно откриване - искаше да омете масата с почерпките и набързо си излязохме.

# 14
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
На защитата. С 9 месечния си син и съпруга ми. Не мисля, че наруших някакви норми. Хората реагирах все едно това е най-нормалното нещо на света. Някои даже май не забелязаха.

Общи условия

Активация на акаунт