второ дете

  • 1 921
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Здравейте!!!Много съм притеснена имам син на 1г, и 2 мес, а онзи ден разбрах че съм бременна,
Дали ще се справя????
Много ли е трудно е две малки деца????
Дали второто раждане е по-леко????

# 1
  • Мнения: 4 965
Амиии, аз съм с близнаци - т.е. 2 наведнъж. Не ми е трудно (е, не е и лесно), но е страшно приятно, забавно, весело и топлещо душичката ми. Искам още едно.

# 2
  • Мнения: 724
И аз искам горе долу такава разлика между децата миSimple Smile
Ще се справиш сигурна съмSimple Smile

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 smile3525честито миличка, ще се справиш не се притеснявай newsm44

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Първо честито! Grinning
Когато разбрах, че съм бременна за 2-ри път, Марти беше на 1 г. и 3 м. Сигурна съм, че няма да ми е лесно, но трябва да се справя, няма как.
Успех  bouquet!

# 5
  • Мнения: 593
Честито и от мен!  bouquet

И моя син беше на 1г. и 2 месеца, когато разбрах че съм бременна. Ама ще се справим  Peace няма как!

# 6
  • Мнения: 49
Естествено, че ще се справиш. И аз постоянно си задавам този въпрос, но тъй като не мога да си отговора реших да пробвам ...  Grinning ще видим какво ще стане. Е ще си бъде леко изкреизващо за нас, но пък е хубаво предизвикателство.

# 7
  • Мнения: 326
Ще се справиш. И аз съм почти като тебе имам дете на 1г. Виж ми лентичките. Аз винаги съм искала деца с малка разлика. Щом бебето е желано по-леко ще приемаш трудностите. Пази се до колкото можеш. Успех и лека бременност.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 14:58 от Kokolin@

# 8
  • Мнения: 7 474
Честито   bouquet

Ще се справиш, разбира се, по-трудно ще е в началото, но си струва.
За мен малката разлика е много по-добра Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 82
Честито!!! Може малко да ти е трудно в началото, но после сами ще се занимават. Това е хубавото на малката разлика. Не се притеснявай по-лесно се ражда с малка разлика, и ще се справиш няма накъде.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967
ЩЕ СЕ СПРАВЕШ Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 440
При моите разликата е същата.Свиква се!Ще се справиш!Лека бременност и успех! Hug

# 12
  • Мнения: 159
Здравей, ju-ju!   bouquet
Разбира се, че ще се справиш! Няма нищо по-хубаво от това, твоето детенце да има братче или сестричка! А пък и ще си отгледаш две дечица наведнъж, станат ли на 3-4 годинки е лесно. Има ли кой да помага?

# 13
  • Мнения: 270
Ще се справиш разбира се  smile3521 честита ти бременност  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
Честито   bouquet
Ще се справиш, не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт