За какво си мечтаете?

  • 1 391
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 919
В последно време, покрай преобзавеждането на апартамента, чета кажи-речи всички теми за електроуреди, обзавеждане и мебели и т.н. Към момента ни предстои купуване на печка, пералня и хладилник (за кухнята). Хубаво, обаче от четене се запалих да си имаме и миялна, а си пазя в сърцето и мечтата за хлебопекарна/машина за хляб Grinning Осведомила съм съпружеското тяло за тези си желания, ама той казва, че това ще стане в неопределеното бъдеще, когато се опаричим... Rolling Eyes Та така, засега си оставам с мечтите и захласнатото разглеждане по сайтовете... Wink
Кажете, случвало ли ви се е и на вас това и за какво сте въздишали тайно (и не толкова тайно)? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 463
По електроуреди досега не съм въздишала  Heart Eyes От къде тази любов ? Искам да ти дойда на гости, като се обзаведете, представям си как готвиш  Wink Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 5 718
- външна изолация
- ремонт на хола - изцяло
- климатик
може и още да има, ще допълвам, ако се сетя Simple Smile

# 3
  • Мнения: 14 471
аз за пердета в хола. предвид предстоящите ни разходи и цената на тези, които съм харесала и догодина няма да е.

# 4
  • Мнения: 3 153
За уреди не съм мечтала..........само за някои коли, за които продължавам да мечтая де:)

# 5
  • Мнения: 601
Мечтая си за къщичка извън града.На един етаж ,
без стълби с големо прозорци и от дневната направо да се излиза на двора .
ЕЕЕЕЕХХХХХХХ мечтиииии Praynig

# 6
  • Мнения: 1 883
миялна

# 7
  • Мнения: 6 167
ами аз реших, че от мечти само полза няма.
точно тази вечер говорих за това със съпруга ми.
направо го запознах  с плана Laughing

иначе, най-близката сбъдваща се мечта е, че ще имам миялна машина най-после.

Последна редакция: пт, 16 ное 2007, 13:24 от Lennie

# 8
  • София
  • Мнения: 5 919
По електроуреди досега не съм въздишала  Heart Eyes От къде тази любов ? Искам да ти дойда на гости, като се обзаведете, представям си как готвиш  Wink Grinning
"Любов необяснима", както се казва... Mr. Green Благодаря за представите ти за моето готвене, ама засега наблягам на сладкишите Blush - ако си падаш, заповядай! Wink
Освен за електроуреди си мечтая и за диван с лежанка и дървена дограма със стъклопакет. От време на време изненадвам половинката с идеите си Laughing Lennie, твоят съпруг как прие плана? Simple Smile

# 9
  • Мнения: 425
За собствен дом. Надявам се скоро да се осъществи мечтата ми. После ще си мечтая за обзавеждането.

# 10
  • Мнения: 1 492
Да приключи ремонтът ни по-бързо и да си намеря място за сушилня + кола за мен/за нея се надявам на всеки празник, ама още не ме е огряло Tired/

# 11
  • Мнения: 88
Ох мечти мечти.Всяка една домакиня мечтае за хубав и уютен дом,както и аз.Мечтая един ден да си видя завършена къщата.Но кога ли ще дойде този ден? С тези цени на строителните материали,цените за работа,а и прекрасните цени на мебелите, не знам кога ще дойде този ден.Но, ако ги нямаше мечтите за какво щяхме да се борим? Всеки преследва мечтите си.Пожелавам ви скорошно сбъдване на всяка ваша мечта. Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
Честно казано аз напълно те разбирам за мечтите ти за електроуреди!
Като си спомня колко мечтаех за моята фурна! Laughing
Сега мечтая за апартамент на морето, да видим дали ще си остана само с мечтите.

# 13
  • Мнения: 8 999
Моите мечти са много дребни. Но, като се вземе предвид, че се сбъдна една голяма /собствено жилище в любим квартал/, дребните са само един финален акорд на цялостната хармония, която цари около мен.
Мечтая за:
- осветителни тела /с тия голи крушки, навесени из цялата къща придобивам чувството, че съм все още на строежа/.
- щори и климатик /поне в хола/. Това лято щяхме да изпукаме от жега с това южно изложение.
- смяна на старите чугунени радиатори с модерни алуминиеви.
- библиотека /мебел/, където да побера всичките книги, че май накрая ще се получи като в песничката: "...закусиха сивите мишки/с вълшебните букви/язък!"
Общо взето това е всички битови мечти.
Иначе имам и много други, много по-възвишени.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 603
Мечтая за малка къщичка с голям двор. Зеленина, чешма на двора, цветя, лехички с подправки, плодни дръвчета ....
Не знам, дали бих могла да живея задълго някъде извън софийската гмеж, но поне за малки бягства ...
ех, мечтиии
 

Общи условия

Активация на акаунт