Какво сте подарявали на шефовете си - обмяна на свежи идеи за подарък

  • 28 110
  • 34
  •   1
Отговори
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Има доста теми за това какво подаряваме на близките си, на децата и какво искаме ние за подарък, но не намирам тема за подарък на шефа.
Моят го обзавеждам предимно с книги /много обича да чете/, стилни писалки, колекция дискове със стари златни хитове 50-80 години, вратовръзки, вино. За книгите съм се старала да е някоя историческа /историята му е слабост/ или нашумял бестселър, като последната, която купих беше на Пауло Куелю, но на англиски език, за да не е толкова лесно да я прочете.
Споделете при вас какви са подаръците /ако правите такива разбира се/.

# 1
  • Мнения: 1 492
Ти си изброила почти всичко подходящо Grinning
Добавям портфейл Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Ние на нашия миналата година му подарихме серенада. Тук има хора,които се занимават с това,  един оперен певец ,преоблечен като трубадур дойде у тях на рождения ден,където се бхяме събрали всички и му пя на ушенце. Всичко това беше записано на DVD  и му беше подарено. Той,като меломан остана много доволен от изненадата. Hug

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 1 762
Миналата година му подарихме чанта на Петек. Имаше голям повод човека. Подарявали сме шах от слонова кост, Исторически трилогии, бутилка с хубаво, скъпо вино или старо уиски, картини............. уф, май от доста години ни е шеф  ooooh!  Joy

# 5
  • Мнения: X
Тази година му подарихме нищо,ама от сърце  Joy само един букет  bouquet

# 6
  • Мнения: 226
На нашия подарихме колаж. Той е медийна и обществена личност и имаше доста материал за избор.

# 7
  • Мнения: X
аз се чудя следващия път дали да не му подарим от ония топки,дето човек си ги върти из ръцете,за да си успокоява нервите,хем с практическа цел,хем да става майтап

# 8
  • Мнения: 11 747
аз се чудя следващия път дали да не му подарим от ония топки,дето човек си ги върти из ръцете,за да си успокоява нервите,хем с практическа цел,хем да става майтап
да не замери някой с тях

# 9
  • Мнения: X
аз се чудя следващия път дали да не му подарим от ония топки,дето човек си ги върти из ръцете,за да си успокоява нервите,хем с практическа цел,хем да става майтап
да не замери някой с тях
Ааа,не няма право,защото той пък ни подари палки за мухи,да трепем мухите в офиса и по тая логика,ха е посмял да ни замеря,ще намерим с какво да се защитим Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 11 747
аа,с чувство за хумор сте си го намерили

# 11
  • Мнения: 1 952
На шеф нищо не подарявам.
От подчинени също нищо не приемам.

# 12
  • Мнения: 410
Ние сме подарявали масивен кожен офис-стол, уреди за фитнес, рибарски комплект.

# 13
Ние ще подарим ръчно рисувана икона.От Трявна сме и тук има къде да се поръча и то на сносна цена.

# 14
  • Мнения: 803
Aко пуши, може да му подарите пури, заедно с онова нещо, което ги подрязва (не знам как се казва). Виж във ВИП shop има интересни неща.

Общи условия

Активация на акаунт