бихте ли дали на 8 мес.бебе принцеса с кайма

  • 4 803
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Една приятелка му дава Rolling Eyes следобед най вече,Вие какво мислите

# 1
  • Мнения: 1 483
Незнам,може би бих дала,ама не с кайма ,а с мляно телешко месо.

# 2
  • Мнения: 27 524
Да, няма проблем.  Simple Smile Стига да не се дави. На 8 месеца месо ядат, така че може. Моето се давеше, иначе щях също да му предлагам филийка с нещо.

# 3
  • Мнения: 1 467
Има хиляди по-хубави неща да дадеш на 8-месечно бебе. Според мен свинското е доста мазно месо, бих направила аз каймата от пилешко например, или пуешко, пак става, както пише по-горе дарил, а и щом бебето може да яде сандвич  Shocked Моето не може още.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Категорично не.
Може да съм малко пристрастна, защото аз кайма не ям. Само, когато майка ми е сготвила нещо с кайма ядем, но пък тя си купува месото и го мели. За готова и дума не може да става.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Не!

# 6
# 7
  • Мнения: 2 171
Точно с кайма си мисля, че не бих дала. Като знам от какви меса се прави каймата, не бих дала на толкова малко бебе.

# 8
  • Мнения: 1 477
Филиика на 8 месечно?Аз едвам се прежалих попара да дам.

# 9
  • Мнения: 1 586
Не не бих,може би ако има достатъчно зъбки за да здъвче препечения хляб и каймата задължително да е телешка

# 10
  • Мнения: 865
да,бих дала.не съм се сещала за този вариант Embarassed.Дари си дъвче идеално и ще взема да пробвам newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 15 215
Зависи от каймата. Ако съм си избрала парчето месо, което да бъде смляно пред очите ми (защото нямам в къщи машинка за мелене)-няма да се тревожа за качеството й. Дали ще е смляно или пасирано в някое пюре-месото ще си е месо.
И зависи от бебето-ако може да се справи с гризането и дъвкането.......  Rolling Eyes Макар че ми се струва, че на тази възраст и при наличния брой зъби не би могло да сдъвче хляба+запечената кайма достатъчно добре. Все пак, знаем каква е големината на частиците в пюретата, предназначени за бебета на тази възраст.

Аз лично не бих дала.

# 12
# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Не.

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Но, но то е защото имам лично отношение към бебе и твърда храна.В Англия гледах как една майка сдъвкваше хамбургер, вадеше го от устата си и го даваше на 7 месечното си бебе SickТака се погнусих, че ще ми остане спомен за цял живот.

Общи условия

Активация на акаунт