Един въпрос...за "упорит" проблем

  • 719
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Обръщам се към всички мами,които са имали упорити влагалищни гъбички през бременността за съвет.През какъв период от време Ви изписваха глобули за лечение?Аз си слагах Гино певарил 2 седмици -без резултат и след 1 седмица ми изписаха Клотримазол.Е, сега 2 седмици по -късно изследванията показаха,че пак имама гъбички и пак ми изписаха Клотримазол.Вече незнам кое е по-вредно за бебето през седмица,две да си слагам глобули или да си ги търпя гъбите?!Направо ще полудея от притеснение!!! Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
При мен не беше един от най-упоритите проблеми, но много добре се повлия от Гино Дактарин.

# 2
  • Мнения: 9 973
клотримазол..смело Peace

# 3
  • Мнения: 83
Аз до сега два пъти вече се лекувам с Клотримазол- веднъж в 4-ти и веднъж в 7-ми месец. За моя най-голяма изненада при последния секрет нямаше проблеми, въпреки, че мислех, че няма да ги излекувам. Обаче, явно е по-важно да се лекуват, защото като ми взеха третия път секрет беше със съмнение за гъбички и докторът веднага реагира. Може би е по-добре да попиташ дали няма и друго лекарство.

# 4
  • Мнения: 385
Аз също си слагах Гинопеварил глобули в началото на бременността без резултат и по-късно Клотримазол глобули + мехлем и ми се реши проблема.
Не знам, не би трябвало да вредят, тъй като са за локално приложение, но пък всяко прекаляване може и да е опасно... newsm78
Със сигурност обаче гъбичките са по-вредни за детето и за майката. Hug

# 5
  • Мнения: 669
Гинопеварил  Peace

Общи условия

Активация на акаунт