ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ЯСЛА В МЛАДОСТ 3

  • 10 490
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Майчета препоръчайте ми ясла в МЛАДОСТ 3

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
59 ОДЗ

# 2
  • Мнения: 30
Шани КАДЕ ТОЧНО СЕ НАМИРА И ИМАШ ЛИ КООРДИНАТИ НА ДИРЕКТОРКАТА

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не - нямам телефоните!

Намират се зад общината и са 2 детски градини една до друга!

# 4
  • Мнения: 30
ШАНИ те са две като имена ЕЛХИЦА И ЗДРАВЕЦ коя е ясла и коя е по добрата

# 5
Не съм Шани, но определено Елхица. Казвам го от личен опит и проучвания преди време.
И в двете има ясли.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пав4о и аз нямам преки наблюдения, но като че ли Елхица(59 ОДЗ - не го знам дали то е Елхицата)!
Успех
Най-добре е да отидеш и проучиш на място 2-те ясли !

# 7
  • Мнения: 30
МОЛЯ ВИ АКО ИМА НЯКОЙ С ПРЕКИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ЯСЛА 56 ЗДРАВЕЦ И 59 ЕЛХИЦА в МЛАДОСТ 3 ПИШЕТЕ МИ  НА ЛС

# 8
  • Мнения: 306
pav4o,
виж на лични!

# 9
  • Мнения: 712
Момичета, живо ме интересува тази тема!
Аз вече направих един контролен тур през март, но ме увериха, че молбата ми трябва да отлежи поне 1 година. Не ми стана много ясно, но се оказа, че Боян, който беше на 10 месеца е малко подранил със записването, а в същото време имаше молби на дечица на по 3 месеца, които бяха приети за чакане.
Сега, като изляза в отпуск, ще направя контролен тур, да видя какво е положението за септември.

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 184
Според мен ОДЗ-70 до 144 у-ще е по-добро

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Според мен ОДЗ-70 до 144 у-ще е по-добро

-->но и спонсорството му е по-добро  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 712
Според мен ОДЗ-70 до 144 у-ще е по-добро

Чух, че имат нов директор от април. Там обаче има само една група за ясли - от 2 до 3 години. И приемали "само от околността" (изявлението беше придружено с обиколен жест), т.е. само от околните 2-3 блока. Стана ми ясно, че макар да живея на 300 метра по права линия (във високите военни блокове, а скоро и по-близо), пак не се вписвам много в тяхното разбиране за понятието "околен" и "в района".
Иначе чувам само хубави неща за тях.

# 13
  • sofia
  • Мнения: 1 184
Според мен ОДЗ-70 до 144 у-ще е по-добро

-->но и спонсорството му е по-добро  Crossing Arms
Извинявайте, че малко извън темата ,но живо ме интересува какво означава, че спонсорството му е по-добро?
 Шани,ти беше писала и за ДГ ,в която работя същото(ЦДГ-64 в Младост-4) и за това  ми се ще да знам вие във вашата ДГ не давате ли пари за учебни материали и книжки,хигиенни материали,театри? Доколкото знам във всички ДГ е така Токава в какво се изразява по-голямото дерикожстване?

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Папи - в 76ОДЗ не са ме кожодерствали! За 1г, когато дъщеря ми бе в предучилищна група: 2 пъти театър=2лв/бр. и 13лв. в нач. на годината за материали и за финалното тържество, но не си спомням сумата  Blush.

Къде е пак така?! Къде ще ти приемат детето без да чакаш?
Да речем, че имам "някакви" възможности за прием във всяко ОДЗ на територията на община Младост, но не от там идва доброто отношение на дир. на нашата детска градина, която знае почти на всяко дете името му  Hug! Не знам да има майка, на която да й е отказан прием на детето й в детската градина  newsm78
Оффф - спирам да се хваля. Все пак всеки сам решава...

70 ОДЗ се води елитно за Младост и явно затова хората си искат  Money Money

Общи условия

Активация на акаунт