питане за овулацията

  • 817
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
здравейте ,
от скоро правим опити за бебе ( 3 месеца ), този месец реших да купя Clear ovu тестове за да засека овуто , тай като нещо не мога да си разчитам графиката на БТ .МЦ ми е на 28-29 дни но е доста продължителен ( сега ми беше около 10 дни  Shocked )от три дни насам 15, 16  и 17-ят ден от началото на МЦ ми се появява бледа тестова черта , като вчера 16-ят ден тестовата черта беше по наситена , е  не колкото контролната  но се виждаше, а днес е много по- бледа .Въпросът ми е задалжително ли тестовата линия трябва да е еднакво наситена като контролната  за да можем да говорим за положителен тест ?
предварително мерси за отговорите  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 098
Ама не мога да разбера, защо не се чете първо библиотеката и после да се пускат теми.
Не може всяка седмица да се пуска тема за овулацията, и момичетата да си пишат едно и също, всеки път.
Да няма състезание, за което не съм разбрала. Който пусне тема за овулацията и се напълни с много мнения- печели ???

# 2
# 3
  • Мнения: 7 718
Ако цикълът ти  е 28 дни трябва да започнеш да тестваш от 11-я. Двете черти трябва да са еднакви или тестовата да е по-тъмна.

# 4
  • Мнения: 46
мерси за инфото ,
 извинявам се ако сам пуснала тема която е редовно обсъждана .
 smile3538
  Hands Thumbsupуспех на всички които се трудят за бебе

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Щом вече си разбрала за ову лентичките заключвам темата.
Успех и на теб.

Общи условия

Активация на акаунт