Помогнете!Има ли такава пастичка?

  • 1 204
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 518
Мили мами,не зная случвало ли ви се е на вас,но на нашата бебка след всяка ваксина,която и бият ръчичката и се подува(на крачето никога не я боли) и после страшно много я боли-плаче неутешимо,направо пищи от болка, а заедно с нея и аз рева Cry като знам че не мога да и помогна само си я гушкам не зная какво да правя Sad моля ви кажете има ли някаква пастичка с която мога да я мажа за да не я боли толкова бяха ми споменали за такава, но не знам аз и слагам реванол и и увивам ръчичката с бинт, но и това не намалява болката.

# 1
  • Мнения: 17 401
Компрес с риванол.. Ох, сега видях, че не помага. ПАнадол дай тогава

# 2
  • Мнения: 356
За паста не знам, според мен звънни на педиатъра на детето. На дъщеря ми всички ваксини (1-6 м.) ги поставяха в крачето, защо не помолиш следващите да ги поставят там, щом ги понася по-леко...

# 3
  • Мнения: 1 586
Незнам дали си пробвала но можеш да и даваш панадол преди ваксината и два часа след нея пак  - при нас действа а иначе знам само за компреса с риванол.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Аз,лично съм против даването превантивно на лекарства!
Свекърва ми е педиатър ,а и от един професор съм го чула-на един памук малко мед и така не се подува мястото и не боли!След всичките ваксини на дъщеря ми /по касата/ съм слагала и нито веднъж не ми е вдигала температура!

# 5
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Ами аз съм правила и компрес с мед,така че пробвай може да ви помогне...

# 6
  • София
  • Мнения: 170
Не знам за такава пастичка, но защо ви слагат ваксини в ръката?  Thinking
 Всички ваксини досега са ги слагали в крачето на Никола.

# 7
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Само веднъж от една ваксина му се поду и зачерви мястото на боцканото, но за 1-2 дни мина! Peace
 И аз давах панадол преди ваксината, просто ме беше страх да не вдигне много бързо Т и затова не можех да издържам на напрежението Crazy

# 8
  • Мнения: 437
От мед може да направи алергия. По добре риванол и панадол.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 591
Хм, мноого странно. Нищо не са му слагали в ръката. Иначе можеш да й дадеш малко панадол като плаче от болка. И се поинтересувай какви ги върши този педиатър... и дали изобщо знае какво прави.

# 10
  • Мнения: 19 269
какви ваксини ви бият в ръката?не се ли слагат само в крачетата?

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Направи консултация с хомеопат, обърни специално внимание на личата лекарка...това е сериозно, някои деца получават увреждания от ваксини, може организмът да не ги приема, да е алергична към някоя от съставките ...задължително обърни внимание на лекарката и не слагай ваксина ако детето изглежда омърлушено, изчакай докато отмине и бъде напълно здраво

# 12
  • Мнения: 17 401
детето плаче от болка. Панадолът в случая няма да се дава превнтивно Wink

# 13
  • Мнения: 1 440
ДТК -то се прави в ръчичката,но не е задължително.Давай Панадол,той е и болкоуспокояващо.

# 14
  • Мнения: 261
Тук в Пазарджик ДТК я бият в гръбчето. Явно всяка сестра решава къде да я слага. Аз проблеми не съм имала, но превантивно съм давала панадол и слагах компресче от разреден спирт и листо от здравец.

Общи условия

Активация на акаунт