Волейбол за деца във Варна-къде?

  • 5 884
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 7 691
Позволявам си да създам нова тема въпреки,че въпросът е обсъждан защото съм наистина на зор. И така едната ми дъщеря тренира волейбол от 4г. и е влюбена в тоя спорт.Оказва се е обаче,че единственото място/поне само това знам аз/където едно 15г.момиче може да тренира в нашия огромен град е при г-жа Шишкова в кошмарната зала "Спартак".До преди две седмици бяха в "Черно море"и всичко беше ок.Залата е страхотна,отоплена,чиста,а бе с други думи нормална.От миналата седмица обаче ги преместиха в Спартак в зала,която явно не се стопанисва от никого.Мръсно,прашно,няма прозорци,и е кучешки студ. #Cussing out #Cussing outГоспожата взе да става нервна.
 Все си мисля,че при два големи отбора няма логика да няма детска школа в града.
  Та въпросът ми е къде? Трябва да и намеря отбор-принудена съм защото не мога да я оставя да ходи повече тук при тия условия и молбата ми е за информация. 

# 1
  • Варна
  • Мнения: 7 691
Хайде де никой ли няма идея?Моля ви Praynig

# 2
  • Мнения: 603
В общински детски център има различни занимания за деца, включително и спортни, но май няма волейбол. Все пак ето ти линк към центъра, има координати - можеш да ги попиташ.

http://www.odk-varna.com/

Успех! Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 383
В Спортна зала има зали за тренировка. Питайте там.

Общи условия

Активация на акаунт